Grafİker Araniyor

Sonuçlanan İlanlar - Grafİker Araniyor ...

Grafİker Araniyor

Grafİker Araniyor

Alt 24-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Corel Ve Fotoshop Programlarini İyİ Derecede Kullanabİlen İŞyerİmİze Yakin UlaŞim Problemİ Olmayan İŞ TecrÜbesİ Daha Önceden Olan En Az 5 Sene Deneyİmlİ Grafİkerler Ariyoruz
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A9

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 25-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
işyerinizin nerede olduğunu yazarsanız iyi olur bence
Alt 27-12-2007 #3
iş yeri neresidir ????
aDoBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aDoBe(47)

Grafiker / Gaziantep

Alt 27-12-2007 #4
Corel Ve Fotoshop Programlarini İyİ Derecede Kullanabİlen İŞyerİmİze Yakin UlaŞim Problemİ Olmayan İŞ TecrÜbesİ Daha Önceden Olan En Az 5 Sene Deneyİmlİ Grafİkerler Ariyoruz
Lütfen işinizin detayları hakkında bilgilere yer veriniz (adres, mail telefon gibi bilgiler değil) işinizin içeriği, iş yerinizin yeri

hatta mümkünse aradığınız elamanın sizin için gerekli özelliklerinide belirtirseniz iş arayana arkadaşlarımızın daha kolay size ulaşmalarını sağlayacaktır.

bunlara bi belirtirsenizi çok iyi olur aksi halde boşuna açılan bir konu başlı ğı olarak değerlendirilip konu kapatılabilir.

kolay gelsin
mapuskus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mapuskus

Hiç Biri / Osmaniye

Alt 27-12-2007 #5
Bu tür mesajlarda açıkçası artık rahatsızlık duymaya başladım.. Bu bölümün açılkmasına zamanında destek verdiğim içinde artık kendimi sorumlu hissediyorum.. defalarca detaylı yazın dememize rağmen hala aynı lakayt davranış devam ediyor..
KURALLARI OKUMAK 5 DK.NIZI ALMAZ..

Insanların İş-ekmek bunalımı yaşadığı bu günlerde insanların umutlarını sürüncemede bırakmak yada insanları beklenti içine sokmak ne kadar etik ? 1 gün daha yayında kaldıktan sonra kilitleyeceğim.

Tags
deneyml grafker ariyorum, deneyimli grafiker araniyor, corel fotoshop, grafiker araniyor, isyerimize yakin ulasim