Grafiker aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker aranıyor Sponsorlu Bağlantılar Avcılar bölgesinde olan deterjan firmamız için, Hazırlanan etiketleri baskıya hazırlayacak. Mac kullanan pratik bir grafiker gerekmektedir, freehand ve photoshopa hakim olması yeterlidir. Bİlgi için ********* nolu telefondan bana ...

Grafiker aranıyor
BoraAlkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BoraAlkan(39)

Grafiker / İstanbul

Grafiker aranıyor

Alt 21-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Avcılar bölgesinde olan deterjan firmamız için, Hazırlanan etiketleri baskıya hazırlayacak. Mac kullanan pratik bir grafiker gerekmektedir, freehand ve photoshopa hakim olması yeterlidir.

Bİlgi için ********* nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz.

cv lerinizi *********'a gönderebilirsiniz.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

fROlayn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fROlayn

Grafiker / İstanbul

Alt 21-04-2010 #3
pc olsa super olurdu Grafiker aranıyor tam benım ısım 1 yıllık ofset tecrubem 1 yıllda kesım makınasında calıstım matbaada grafık departmanında 1 yıl boyunca corel freehand ıllıstratör ve photoshop programlarına kulandım pc nız varsa gorebılırız
BoraAlkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BoraAlkan(39)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-04-2010 #4
Malesef mac kullanabilen biri gerekiyor.