Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Grafiker Aranıyor Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Merhaba, Umarım konuyu yanlış yere açmamışımdır. Şirketimiz için logo,kartvizit,kroki çizimi..vs gibi ...

by01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by01

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker Aranıyor

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba,
Umarım konuyu yanlış yere açmamışımdır.
Şirketimiz için logo,kartvizit,kroki çizimi..vs gibi çeşitli işleri yapabilecek grafiker arıyorum.Detaylar için mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Grafiker Aranıyor - Türkiye GeneliGrafiker Aranıyor - Türkiye GeneliGrafiker Aranıyor - Türkiye GeneliGrafiker Aranıyor - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Hukace isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hukace

Grafiker / Tekirdağ

Alt 22-01-2013 #3
Merhaba ,
Tekirdağ'dan freelance eleman arıyor musunuz?
ozozlem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozozlem

Grafiker / Antalya

Alt 24-01-2013 #4
hala arıyorsanız freelance olarak çalışabilirim sizinle
kerimakkus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kerimakkus

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 24-01-2013 #5
Freelance Çalısabilrim. İyi referanslarım vardır. Full time İnternetteyim
gulizarc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulizarc

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2013 #6
25 yıldır bu sektördeyim. Birçok büyük firmaya grafiktasarım konusunda hizmet vermekteyim.
gulizarc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulizarc

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2013 #7
25 yıldan bu yana grafik tasarım konusunda bir çok büyük firmaya hizmet vermekteyim.
by01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by01

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-01-2013 #8
Herkese geri dönüşlerinden dolayı teşekkür ederim.Ancak iş yoğunluğum sebebiyle herkese cevap yazamıyorum.Kısaca bilgi vermek gerekirse;

1)Müşterilerimize tanıtım olarak mail attığımızda ilgi çeken bir reklam taslağı
2)Şirketimizin güncel kroki tasarımı
3)Outlook için kartvizit tasarımı
4)Sosyal medya için tasarımlar(Facebook ve Twitter)

gibi işler için tek seferlik grafiker arıyoruz.

Mail yollayan kişiler yaptıkları örnekleri ve fiyatlandırmaları da yollarsa çok sevinirim.
Teşekkürler
sezginduygu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sezginduygu

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 25-01-2013 #9
Mail gönderildi
Gizem11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gizem11

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 25-01-2013 #10
Adım Gizem YILMAZ 11. sınıf grafik tasarım ögrencisiyim illustratör programını ve photoshop programlarını kullanabiliyorum. Kurumsal kimlik çalışmaları, afişler yapabiliyorum . freetime çalışıp istediginiz işleri yapabilicegime inanıyorum.
tamda dediginiz gibi tek veya ara ara yapabilicegim işler arıyorum size daha önce yapmış oldugum logosu tasarımı tamamen bana ait olan çalışmlarımı gönderecegim
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları