grafiker aranmaktadır

Sonuçlanan İlanlar - grafiker aranmaktadır Sponsorlu Bağlantılar 3D max kullanabilen ,tv reklamlarında kullanılan animasyonlarla ve alt bant kusaklarıyla ilgili çalısabilecek grafiker arkadaslarla görusmek isterim....

grafiker aranmaktadır

grafiker aranmaktadır

Alt 24-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

3D max kullanabilen ,tv reklamlarında kullanılan animasyonlarla ve alt bant kusaklarıyla ilgili çalısabilecek grafiker arkadaslarla görusmek isterim.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

miço isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miço

Grafiker / İstanbul

Alt 24-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşım forumda iş ilanı ile ilgilil bölüm açıldı oradan verebilirsin ilanını
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-08-2007 #3
3D max kullanabilen ,tv reklamlarında kullanılan animasyonlarla ve alt bant kusaklarıyla ilgili çalısabilecek grafiker arkadaslarla görusmek isterim.

Lütfen ilanlarınız da hangi şehirle ilgili iş olduğunu yazınız.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Alt 04-11-2008 #4
İlanınızla ilgileniyorum.MSÜ Resim mezzunuyum.Freehand,fhotoshops,quark,illustretır programına hakimim.Acil işe ihtiyacım var.İş tecrübem yok ama kendimi bu alanda geliştirmek istiyorum.MALTEPE Ü.5aylık staj deneyimim var.
Referans:Kenan Direk
selamlar.

Tags
aranmaktadir, aranmaktadr, aranmaktadır, grafiker