Grafiker.. İş Arar... - Ankara

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker.. İş Arar... - Ankara Sponsorlu Bağlantılar Grafiker.. İş Arar... Şehir: Ankara Aranan Şehir: Ankara Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Corel Draw / Çok iyi - Photoshop / Çok İyi İş deneyimi ve içeriği: Latif Mağazaları A.Ş. ...

eboola isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eboola

Grafiker / Ankara

Alt 16-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker.. İş Arar...

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Corel Draw / Çok iyi - Photoshop / Çok İyi

İş deneyimi ve içeriği: Latif Mağazaları A.Ş. - 3 Yıl Görsel Tanıtım Bölümü Sorumlusu

Ecem Reklam LTD - 2 Yıl Digital Baskı / Tasarım ve Kurumsal Kimlik

Vecart Vektörel Sanatlar - 2 Yıl Görsel Yönetmen / Tasarım

Ve daha bir kaç tane daha yer var.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Birebir görüşülür. Portfolio digital ortamda (jpeg olarak) mailinize gönderebilirim.

İşle ilgili açıklama: Ankara'da digital baskı ve ajanslar için, tam zamanlı, grafik tasarımcı hizmeti verebilirim.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 16-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafiker.. İş Arar... - Ankara - Grafiker.. İş Arar... - Ankara ya da Grafiker.. İş Arar... - Ankara da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafiker.. İş Arar... - Ankara İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Grafiker.. İş Arar... - Ankara | Grafiker.. İş Arar... - Ankara

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

AjansSenfoni isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AjansSenfoni

Hiç Biri / Ankara

Alt 24-01-2012 #3
merhaba..
iş aramanızla alakalı görüşmek isteriz..irtibat bilgilerini [email protected] adresine iletirseniz seviniriz..

iyi çalışmalar...
AjansSenfoni isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AjansSenfoni

Hiç Biri / Ankara

Alt 25-01-2012 #4
Merhaba cv ve Portfolio 'nuzu ********* adresinize gönderebilirmisiniz..

İyi çalışmalar...