Grafiker Arayanlar Baksın - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker Arayanlar Baksın - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Grafiker Arayanlar Baksın Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Adobe Dw Ps Ai Id Fw ye hakimim Html, Css, vs. Dilerrini biliyorum Free Lance ...

byw4rrior isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byw4rrior

Grafiker / Van

Alt 24-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker Arayanlar Baksın

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe Dw Ps Ai Id Fw ye hakimim Html, Css, vs. Dilerrini biliyorum Free Lance Olarak çalışmak istiyorum

İş deneyimi ve içeriği: Daha Önce bi reklam ajansında web tasarım uzmanı olarak çalıştım

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Free Lance olarak çalışmak istiyenler buyursun konuşalım kendime özgü tasarımlar yapmaktayım söylediğim zamanda işi bitiren birisiyim

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafiker Arayanlar Baksın - Türkiye GeneliGrafiker Arayanlar Baksın - Türkiye GeneliGrafiker Arayanlar Baksın - Türkiye GeneliGrafiker Arayanlar Baksın - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..