Grafiker İş Arıyor, Lazımmı? - 216 yakası - İstanbul

İş Arayan İlanları - Grafiker İş Arıyor, Lazımmı? - 216 yakası - İstanbul ...

sebolojiforum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sebolojiforum

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 30-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker İş Arıyor, Lazımmı? - 216 yakası

Aranan Şehir: İstanbul

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali:

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Ambalaj, Dijital, Reklam, Dergi, Kurumsal çalışmalar ve Web Tasarım konusunda yeterince bilgi birikimim var. Pratik fikirlerle yeterince hızlı, teknik sorunlara hakim ve çözüm üretebilen, matbaa alt yapısını iyi derecede keşfetmiş ve güncel gelişmeleride kaçırmayan, Katalog İlan, Afiş ve sayabileceğimiz birçok basılı ve dijital reklam çalışmalarına iyi derece grafik ve metin hazırlayabilen, harika tasarımlar ekip çalışmasını seven bir arkadaş arıyorsanız beni arayın.

İstanbul dışı bölgerdede İyi bir teklif ve sözleşme yapılır ise çalışabilirim.

Bu mesleği hala seviyorum.

Tasarımcı
Sebahattin Turan

E-posta:

Telefon: 0506 909 18 07
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 31-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafiker İş Arıyor, Lazımmı? - 216 yakası - İstanbul - Grafiker İş Arıyor, Lazımmı? - 216 yakası - İstanbul ya da Grafiker İş Arıyor, Lazımmı? - 216 yakası - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafiker İş Arıyor, Lazımmı? - 216 yakası - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Grafiker İş Arıyor, Lazımmı? - 216 yakası - İstanbul | Grafiker İş Arıyor, Lazımmı? - 216 yakası - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
cerdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cerdem

Grafiker / İstanbul

Alt 10-11-2011 #3
Merhaba,

İngilizce veya flamenkçe bilen(şirket sahipleri yabancı olduğundan tercih nedenidir) grafiker ihtiyacımız var. tam zamanlı çalışacak birini arıyoruz lütfen aşağıdaki maile cv ve çalışmalarınızdan birkaç örnek yollayın.
isterseniz pazartesi günü görüşmeye gelebilirsiniz.
5337044501 gelmeden arayın lütfen.

Cem Erdem
Bu mesajdan alıntı yap
cabir ipekci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cabir ipekci

Grafiker / İstanbul

Alt 10-11-2011 #4
'a cv'nizi gönderebilirmisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap