Grafiker / İş Arıyorum - Kayseri

İş Arayan İlanları - Grafiker / İş Arıyorum - Kayseri Sponsorlu Bağlantılar Grafiker / İş Arıyorum Şehir: Kayseri Aranan Şehir: Kayseri Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Corel Draw / Photoshop / İllustrator / İndesign Programlarını (Kaymek) kursunda temel olarak gördüm. Kursu başarılı ...

Ahmet GUL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ahmet GUL

Öğrenci (Grafik) / Kayseri

Alt 03-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker / İş Arıyorum

Aranan Şehir: Kayseri

Program/Seviye: Corel Draw / Photoshop / İllustrator / İndesign Programlarını (Kaymek) kursunda temel olarak gördüm. Kursu başarılı bir şekilde bitirdim.

İş deneyimi ve içeriği: İş deneyimim yok. Sadece kurs gördüm. Çabuk öğrenirim istekliyim

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Kaymek Bilgisayar Destekli Grafik Tasarım Kursunu bitirdim. Bu gördüğümüz programları temel olarak biliyorum bu konuda beni ileri seviyelere getirebilecek sürekli olarak çalışabileceğim iş yeri ariyorum.

E-posta:

Telefon: 0544 562 03 03
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Grafiker  / İş Arıyorum - KayseriGrafiker  / İş Arıyorum - KayseriGrafiker  / İş Arıyorum - KayseriGrafiker  / İş Arıyorum - Kayseri

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Ahmet GUL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ahmet GUL

Öğrenci (Grafik) / Kayseri

Alt 18-02-2013 #3
İlan Sonuçlanmıştır. Grafikerler.net'e Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap