Grafiker arıyoruz - Samsun

İş Veren İlanları - Grafiker arıyoruz - Samsun Sponsorlu Bağlantılar Grafiker arıyoruz Şehir: Samsun Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Adobe Indesign / En az İYİ Adobe Photoshop / En az İYİ Adobe İllustrator / En az İYİ Çalışma Şartları: Tam ...

mehmetoguz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmetoguz

Grafiker / Samsun

Alt 02-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker arıyoruz

Program/Seviye: Adobe Indesign / En az İYİ
Adobe Photoshop / En az İYİ
Adobe İllustrator / En az İYİ

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Grafit Tasarım Tanıtım Ltd. Şti. bünyesinde çalışacak,
yerel ve bölgesel firma ve markalarımız için ağırlıklı masaüstü işler üretecek, tam zamanlı Grafiker arıyoruz. Masaüstü işlerde PS, Indesing ve Illustrator kullanıyoruz. Bu programlara hakim olunması bizim için memnuniyet vericidir. ("Yok ben Corel kullanıyorum" diyene de diğer programları çözebilmesi için gerekli zaman verilir.)
Lütfen portfoyonuz ile başvuru yapınız.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Grafiker arıyoruz - SamsunGrafiker arıyoruz - SamsunGrafiker arıyoruz - SamsunGrafiker arıyoruz - Samsun

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
mehmetoguz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmetoguz

Grafiker / Samsun

İlanımız günceldir

Alt 26-12-2013 #3
İlanımız günceldir.
Bu mesajdan alıntı yap