grafiker arıyoruz

Sonuçlanan İlanlar - grafiker arıyoruz Sponsorlu Bağlantılar TOPKAPI MATBAACILAR SİTESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE PHOTOSHOP VE COREL PROGRALARIMINI KULLANABİLEN GRAFiKER ARIYORUZ. İrtibat Tel: ********* (Şebnem Hanım)...

grafiker arıyoruz
mimge87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mimge87

Grafiker / Kocaeli

grafiker arıyoruz

Alt 27-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

TOPKAPI MATBAACILAR SİTESİNDE
ÇALIŞMAK ÜZERE
PHOTOSHOP VE COREL
PROGRALARIMINI KULLANABİLEN
GRAFiKER ARIYORUZ.

İrtibat Tel: ********* (Şebnem Hanım)
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

esma hanım isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esma hanım

Grafiker / Kocaeli

Alt 27-07-2010 #3
merhaba şebnem hanım tuzladan ben grafikerim ilanınızla ilgilenmekteyim saygılar... *********
mimge87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mimge87

Grafiker / Kocaeli

Alt 29-07-2010 #4
telden arama yaparsanız ayrıntılı bilgi alabilrsiniz.
worldly isimli Üye şimdilik offline konumundadır

worldly(31)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 01-08-2010 #5
Mrb adım cemal ********* bu numaram ********* buda adresim istediğiniz programları biliyorum ve bu işle ilgileniyorum ulaşırsanız sevinirim.VE SİGARA KULANMIYORUM
graphic_ahmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphic_ahmet

Grafiker / İstanbul

Alt 01-08-2010 #6
Mrb.
Adım :Ahmet
Dijital Bakı Merkezinde Grafikerlik ve aynı zamanda baskı operatörlüğü tecrübem var.
Nasip Olursa Matbaa da çalışmayı düşünüyorum.matbaa işleri hakkında az çok tecrübem var.(Renk Ayırımı - montaj vb.) gibi yaptığım işleri mail atabilirim.Corel - Photoshop programlarını iyi derecede kullanıyorum.aynı zamanda Frehand programınıda çok ii olmasada orta derecede kullanıyorum.
Beraber Çalışmak Dileğiyle.... Kolay gelsin.
grafi_2010 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi_2010

Grafiker / İstanbul

Alt 08-08-2010 #7
MERHABALAR TOPKAPI MATBACILAR SİTESİNDE DAHA ÖNCE 3 AY GRAFİKERLİK YAPTIM NE ÜZERİNE ÇALIŞIOSUNUZ?? AMBALAJ KURUMSAL KİMLİK??? etiket ben ağırlıklı bunlarr 3 yıllık grafikerim........

BENİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZZ ŞEBNEM HANIM .. cv içinnn .......