Grafiker Arıyoruz

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker Arıyoruz Sponsorlu Bağlantılar Kurumsal ve büyük bir firmada huzurlu bir çalışma ortamında çalışmak isteyen, Grafik programlarına hakim deneyimli garfiker arıyoruz. İlgilenenler özel mesaj atabilirler....

Grafiker Arıyoruz
kori1974 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kori1974

Grafiker / İzmir

Grafiker Arıyoruz

Alt 31-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kurumsal ve büyük bir firmada huzurlu bir çalışma ortamında çalışmak isteyen, Grafik programlarına hakim deneyimli garfiker arıyoruz. İlgilenenler özel mesaj atabilirler.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graffist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffist

Grafiker / İstanbul

Alt 31-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kurumsal ve büyük bir firmada huzurlu bir çalışma ortamında çalışmak isteyen, Grafik programlarına hakim deneyimli garfiker arıyoruz. İlgilenenler özel mesaj atabilirler.
İstediğiniz Özellikler nelerdir Grafiker Arıyoruz:

kori1974

Grafiker / İzmir

Alt 31-01-2008 #3
İzmir'de faaliyet gösteren bir firmayız. Ambalaj sektörüne Klişe(baskı kalıbı) imalatı yapmaktayız. Mac kullanan illustrator, freehand ve photshop kullanabilen birini arıyoruz.
grafikan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikan

Grafiker / İzmir

Alt 01-02-2008 #4
izmirdeyim 2,5 yıllık matba tecrübem var ismim selcuk ilgilenirseniz eğer ******* tel numaram

kori1974

Grafiker / İzmir

Alt 04-02-2008 #5
Arkadaşlar lütfen ciddi olarak bu işi yapabileceğini düşünenler özelden mesaj göndersin. İlginize teşekkürler
yako isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yako

Grafiker / İzmir

Alt 04-02-2008 #6
Selam; özelden mesaj attim size olumlu yada olumsuz bilgilendirirseniz sevinirim.
Alt 30-08-2008 #7
yeriniz nerde acaba
victorjara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

victorjara

Grafiker / İstanbul

Alt 04-09-2008 #8
Faruk Şakar
Yaklaşık 7 yıldır grafikerlik yapmaktayım, PC&Mac ortamında FreeHand, Photoshop, InDesign ve orta derecede Illustrator biliyorum. 5 yıl kadar matbaalarda 2 yıla yakında küçük bir ajansta çalıştım, Avrupa yakasında oturuyor ve sigara kullanmıyorum. Dergi, ajans, matbaa ya da bir firmanın grafikeri olarak iş aramaktayım.
tel: *** *** ** ** ******@************

kori1974

Grafiker / İzmir

Alt 05-09-2008 #9
Arkadaşlar firmanın izmir'de olduğunu belirtmeme rağmen halen değişik illerden mesaj gönderenler oluyor. Ayrıca internetten mesaj atıyor olmanız, Türkçe'yi kötü kullanmanızı gerektirmez. Dilinizi koruyun.

Tags
grafiker izmir