Grafiker arkadaslarimizi ariyoruz - İstanbul

İş Veren İlanları - Grafiker arkadaslarimizi ariyoruz - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Grafiker arkadaslarimizi ariyoruz Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: adobe photoshop Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: private ...

kryreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kryreklam

Grafiker / İstanbul

Alt 25-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker arkadaslarimizi ariyoruz

Program/Seviye: adobe photoshop

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: private shopping hizmeti veren sitemize acil grafiker arkadaslarini ariyor.

E-posta:

Telefon: 0212 669 85 79
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafiker arkadaslarimizi ariyoruz - İstanbul - Grafiker arkadaslarimizi ariyoruz - İstanbul ya da Grafiker arkadaslarimizi ariyoruz - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafiker arkadaslarimizi ariyoruz - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
erkannz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erkannz

Grafiker / İstanbul

Alt 25-06-2012 #3
Anadolu yakasında ikamet ediyorum sizinde yeriniz anadolu yakasında yada avrupada yakın yerlerde ise görüşebiliriz.
Bu mesajdan alıntı yap
fenerligrafiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fenerligrafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 09-07-2012 #4
CV gönderdim sizinle çalışmak isterim
Bu mesajdan alıntı yap