Grafiker - Bayrampaş - İstanbul - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Grafiker - Bayrampaş - İstanbul - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Grafiker - Bayrampaş - İstanbul Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: freehand ve pothosop Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil ...

Grafiker - Bayrampaş - İstanbul - Türkiye Geneli
ahmetertan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetertan

Matbaacı / İstanbul

Alt 07-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker - Bayrampaş - İstanbul

Program/Seviye: freehand ve pothosop

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Sigorta Firmalarına Ruhsat Kılıfları Yapıyoruz.
Firmaların Adres ve telefonlarını Ruhsat Kılıflarına basıyoruz

E-posta:

Telefon: 0212 493 21 15
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 07-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafiker - Bayrampaş - İstanbul - Türkiye Geneli - Grafiker - Bayrampaş - İstanbul - Türkiye Geneli ya da Grafiker - Bayrampaş - İstanbul - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafiker - Bayrampaş - İstanbul - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Grafiker - Bayrampaş - İstanbul - Türkiye Geneli | Grafiker - Bayrampaş - İstanbul - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
hande457 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hande457

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 11-09-2011 #3
merhaba ben yetiştirilmek üzere grafiker olarak çalışmak istiyorum iyi derecede freehand bilgim ve orta düzeyde photoshop bilgim var eğer düşünürseniz ilginizi beklerim teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Atillagrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Atillagrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2011 #4
İstanbul avrupa yakasında iş aramaktayım - İstanbul

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Program/Seviye: ilüstrator- iyi
freehand - başlangıç
indesing - İYi
Photoshop - iyi

İş deneyimi ve içeriği: İş deneyimi ve içeriği:3 yıllık bi tecübem var(insert, katalog, el ilanları, Menü, Kartvizit, Afiş, Dergi Vs) işler yaptım... Kendimi geliştirmek istiyorum. Saat sorunum yoktur...

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Cep telefonum 7/24 açıktır... Tecciliyim Grafik tasarım bölümünde okudum meslek lisesi Özelbi grafik kursunda kurs aldım... Şuan Çalışmaktayım.

E-posta:[email protected]

Telefon: 05318715309
Semt: Bayrampaşa
Bu mesajdan alıntı yap
selcuk bilek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selcuk bilek

Grafiker / Tekirdağ

Alt 14-09-2011 #5

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Program/Seviye: ilüstrator- başlangıç
freehand - başlangıç
indesing - başlangıç
Photoshop - ileri seviye

İş deneyimi ve içeriği: İş deneyimi ve içeriği:4 yıllık fotoğrafçılık tecübem, 3 aylıkta mikrosis eğitim merkezinden grafik tasarım eğitimi almış bulunmaktayım.. Kendimi geliştirmek istiyorum. Saat sorunum yoktur...

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Cep telefonum 7/24 açıktır... Grafik tasarım bölümünde okudum meslek lisesi mikrosis eğitim merkezinde grafik tasarım eğitimi aldım...

E-posta:[email protected]

Telefon: 0539 653 38 71
Semt: taksim
Bu mesajdan alıntı yap