Grafiker Denizli - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker Denizli - Türkiye Geneli ...

matris isimli Üye şimdilik offline konumundadır

matris

Öğrenci (Diğer) / Denizli

Alt 04-09-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker Denizli

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

İş deneyimi ve içeriği: daha önce çalışmadım

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali:

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Denizlide yaşıyorum Photoshop'u senelerce hobi olarka kullandım fakat açıktan okuduğum için işe dönüştürmeye karar verdim.. İllustratore de çok aşinayım 3gün önce coreli indiridim ve öğrenmeye niyetliyiim yazılım, web programlama ve grafik alanında staj almayı isterim.
After effect ve indesignda kullanabiliyorum.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-09-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafiker Denizli - Türkiye GeneliGrafiker Denizli - Türkiye GeneliGrafiker Denizli - Türkiye GeneliGrafiker Denizli - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..