Grafiker/Desinatör olarak iş arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbul

İş Arayan İlanları - Grafiker/Desinatör olarak iş arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbul ...

Deshiphre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Deshiphre

Grafiker / İstanbul

Alt 04-04-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker/Desinatör olarak iş arıyorum | Avrupa Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Mimaki TS34 kullandım

Adobe Photoshop - Çok İyi
Microsoft Office - İyi

İş deneyimi ve içeriği: Daha önce 3 sene kağıthane çağlayan çevresinde Rusya ve Ukrayna taraflarına gönderilen ürünlerin Dijital Tasarımlarını, kontrollerini yapmaktaydım.
6 Ay Güneşli tarafında Dijital baskı firmasında çalıştım ve maaşım ödenmediği için çıkmak zorunda kaldım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: instagram.com/pirayeshop/ mobilden ya da direk siteye pc üzerinden giriş yapılabilir. sayfa da çalıştığım örnekler fazlasıyla mevcut...

E-posta:

Telefon: 0533 408 77 74
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-04-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafiker/Desinatör olarak iş arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbulGrafiker/Desinatör olarak iş arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbulGrafiker/Desinatör olarak iş arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbulGrafiker/Desinatör olarak iş arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap