Grafiker, editör tarzı iş arıyorum - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Grafiker, editör tarzı iş arıyorum - Türkiye Geneli ...

Ashray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ashray

Öğrenci (Grafik) / Gaziantep

Alt 26-02-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker, editör tarzı iş arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: İleri derecede photoshop , Word bilgim var , SEO konusunda bilgim var daha evvel birçok web sitesine makale yazarak ya da banner logo tasarımlarımla yardımcı oldum

İş deneyimi ve içeriği: Bir haber sitesine içerik ekliyorum halen , çeşitli sitelere logo ve banner tasarımı yapıyorum editör ve grafiker pozisyonlarında bir iş arıyorum

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Şu an bilgisayar değiştirdiğim için yok.

İşle ilgili açıklama: grafiker yani grafik tasarımları ve editör çeşitli web site içeriği ve makaleler konusunda bilgi sahibiyim

E-posta:

Telefon: 0539 247 96 82
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-02-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafiker, editör tarzı iş arıyorum - Türkiye GeneliGrafiker, editör tarzı iş arıyorum - Türkiye GeneliGrafiker, editör tarzı iş arıyorum - Türkiye GeneliGrafiker, editör tarzı iş arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap