Grafiker & Fotoğrafçı - T.A.

Logo Tasarımları - Grafiker & Fotoğrafçı - T.A. ...

MILAN0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MILAN0

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

En son yaptığım çalışmam. Fotoğraf makinası havası vermeye çalıştım ama oldu mu bilemiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum. Grafiker & Fotoğrafçı - T.A.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 18-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Olmuş gibi , biraz daha düşünebilirsin üzerinde.Beni tek rahatsız eden gamalı hacı çağrıştıran "K" harfi

Birde benim merak ettiğim tuğçe sizmisiniz? eğer öyle değilse durum vahim Grafiker & Fotoğrafçı - T.A. kendi logosunu başkasına yaptırtan grafiker midir? o da ayrı bi konu Grafiker & Fotoğrafçı - T.A.
Bu mesajdan alıntı yap

MILAN0

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-12-2011 #3
Olmuş gibi , biraz daha düşünebilirsin üzerinde.Beni tek rahatsız eden gamalı hacı çağrıştıran "K" harfi

Birde benim merak ettiğim tuğçe sizmisiniz? eğer öyle değilse durum vahim Grafiker & Fotoğrafçı - T.A. kendi logosunu başkasına yaptırtan grafiker midir? o da ayrı bi konu Grafiker & Fotoğrafçı - T.A.
Teşekkürler Grafiker & Fotoğrafçı - T.A. gamalı haç yapmak değildi amacım, yazı fontunu beğendiğim için kullandım. Evet o benim, kendime logo denemeleri yapıyorum bu da onlardan biri Grafiker & Fotoğrafçı - T.A.)
Bu mesajdan alıntı yap
omerh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omerh(37)

Grafiker / Kocaeli

Alt 18-12-2011 #4
güzel olmuş ama bence sadece a harfini kullansan daha iyi olur. t harfi çok itici olmuş.
firma adı Albayrak olabiliir. Firma sahibi de Tuğçe ALBAYRAK gibi düşün. evet fotoğraf makinasına benzemiş ama dediğim gibi t harfi biraz itici duruyor. K harfini sadece düzeltmen iyi olur. Eline sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
gurkan1296 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gurkan1296

Grafiker / İstanbul

Alt 18-12-2011 #5
hangi programı kullanıyorsunuz acaba
Bu mesajdan alıntı yap
Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 19-12-2011 #6
bence denemelere devam edin çalışmanız kötü demiyorum ama siz başta açıklamasanız fotoğraf makinesini andırmaya çalıştım diye ben benzetemezdim sanırım...bu aralar gribim gerci aynada bile kendimi kendime benzetemiyorumGrafiker & Fotoğrafçı - T.A.
Bu mesajdan alıntı yap

MILAN0

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-12-2011 #7
hangi programı kullanıyorsunuz acaba
illustrator kullanıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

MILAN0

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-12-2011 #8
güzel olmuş ama bence sadece a harfini kullansan daha iyi olur. t harfi çok itici olmuş.
firma adı Albayrak olabiliir. Firma sahibi de Tuğçe ALBAYRAK gibi düşün. evet fotoğraf makinasına benzemiş ama dediğim gibi t harfi biraz itici duruyor. K harfini sadece düzeltmen iyi olur. Eline sağlık...
Evet haklısınız galiba, söylediklerinizi dikkate alacağım. Teşekkürler.

bence denemelere devam edin çalışmanız kötü demiyorum ama siz başta açıklamasanız fotoğraf makinesini andırmaya çalıştım diye ben benzetemezdim sanırım...bu aralar gribim gerci aynada bile kendimi kendime benzetemiyorumGrafiker & Fotoğrafçı - T.A.
Bende sevmedim zaten, aslında hemen eklememem lazımdı, kafama yatana kadar deneme yaptıktan sonra eklesem daha iyi olurdu ama oldu bir kere. Soğudum bu logodan. Başka denemeler yapıyorum. Ayrıca geçmiş olsun. Grafiker & Fotoğrafçı - T.A.
Bu mesajdan alıntı yap