Grafiker & Fotoğrafçı

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker & Fotoğrafçı ...

Grafiker & Fotoğrafçı
akkaya1606 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akkaya1606

Grafiker / Bursa

Grafiker & Fotoğrafçı

Alt 10-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Son sınıf Öğrencisiyim. Okul dolayısıyla Tam zamanlı bir çalışma gerçekleştiremem. Corel, Photoshop, eh biraz da Quark..İndesing'i hiç merak etmedin zor olduğunu sanmıyorum. Halen Çalışmakta olduğum bir kaç müşterim var. İşim sadece grafik değil, gerektiğinde fotoğraf çekimlerinide yapıyorum, Şahsıma ait Nikon D90 fotoğraf makinem var, tek bir ajans veya reklam şirketiyle çalışmak istiyorum.
Gerektiğinde müşterilerinizle görüşür. İşleri alırım. Fiyat çıkarmada ve fiyat almada yine yapabileceğim bir şeylerin olduğuna inanıyorum.
İletişim için;
e-posta & msn : *********
Tel : 0541 599 9819
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Grafiker & Fotoğrafçı veya Grafiker & Fotoğrafçısayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..