Grafiker / Gaziantep ( Çevre İller seyahat Sorunu Yoktur.)

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker / Gaziantep ( Çevre İller seyahat Sorunu Yoktur.) Sponsorlu Bağlantılar Şehir: Gaziantep / Çevreillerde Seyahat Sorunum yoktur.konaklamada yardımcı olunursa yerleşebilirim. Grafik tasarım - Grafiker / Gaziantep ( Çevre İller seyahat Sorunu Yoktur.) Program/Seviye: İllustrator * iyi / photoshop ...

sethem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sethem

Grafiker / Gaziantep

Alt 27-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

• Şehir: Gaziantep / Çevreillerde Seyahat Sorunum yoktur.konaklamada yardımcı olunursa yerleşebilirim.
  • Grafik tasarım - Grafiker / Gaziantep ( Çevre İller seyahat Sorunu Yoktur.)
  • Program/Seviye: İllustrator * iyi / photoshop * iyi / indesign * düşük / pc & Mac ortamında çalışma
  • İş deneyimi ve içeriği: reklam ajansı , matbaa , ambalaj Firmalarında Tecrubeliyim.
  • Örnek çalışmalarınız/Referans görseller: Elimde Bulunan sadece birkaç örneği veriyorum isteyen olursa isteğe göre örnek çalışma yapabilirim.
  • Açıklama: Gaziantepde İkamet Ediyorum Çevre İllerede Çalışabilirim Seyahat Sorunum yoktur. Ek Olarak BA2 Ehliyetim var.pc ve mac bilgisine sahibim.
  • İletişim bilgileriniz: Msn: ********* Cep : *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 29-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Grafiker / Gaziantep ( Çevre İller seyahat Sorunu Yoktur.) veya Grafiker / Gaziantep ( Çevre İller seyahat Sorunu Yoktur.)sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..