Grafiker hangi programları bilmeli?

Kantin - Grafiker hangi programları bilmeli? ...

winterwitch isimli Üye şimdilik offline konumundadır

winterwitch(30)

Hiç Biri / Antalya

Alt 12-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba siteye yeni üye oldum bende eğitim almayı düşünüyorum ama kimse düzgün bilgilendirmiyor o yüzden burdada sizlere sormak istedim
bir grafiker hangi programları kullanabilmeli?
daha önce adope photoshop ve birazda 3d max öğrenmiştim ama maalesef unuttum bilgisayarda neleri yapabilmem lazım
igiliniz için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vahdetipek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vahdetipek(35)

Grafiker / Konya

Alt 12-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kişisel fikrim sadece Adobe ürünleri yeter.
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-06-2010 #3
Photoshop yeter Grafiker hangi programları bilmeli?
Bu mesajdan alıntı yap
vahdetipek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vahdetipek(35)

Grafiker / Konya

Alt 13-06-2010 #4
photoshopta dergi, gazetede mi yapılıyormuşGrafiker hangi programları bilmeli?
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-06-2010 #5
photoshopta dergi, gazetede mi yapılıyormuşGrafiker hangi programları bilmeli?
Yapılır niye yapılmasın :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 13-06-2010 #6
Grafik tasarım için Bir vektörel Program birde imaj işleme programı kullanman yeterli bunlardan örnek olarak Photoshop imaj işleme programı Çizim programı olarakta FreeHand, Illustrator, CorelDraw programları olabilir Dizgi işlerinde ise İInDesign, QuarkXPress olabilir 3D tasarımlar içinse 3Dmax en popüler program Animasyon flash dersen adobe flash tabiki video işleme programı After Effects kullanabilirsin daha fazla yapmak istediğin iş ile ilgili daha fazla program önerebilirim ve grafikerlik demek program bilmeklede olmuyor tabiki hayal gücü ve işini sevmekte extrası bu mesleği öğrenmek istiyorsan yıllarınıda bu işe harcaman gerekecek umarım açıklayıcı bir bilgi olmuştur.
Bu mesajdan alıntı yap
workmedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

workmedya

Hiç Biri / Konya

Alt 13-06-2010 #7
program bilmene gerek yok.öyle hissediyorsan öylesindir.
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 13-06-2010 #8
iyi bir grafiker olmak ve tüm programlara hakim olmak istiyorsanız öncelikle iyi bir ingilizce eğitimi almanızı tavsiye ederim. Böylece buton ezberlemek yerine komutların taşıdıkları anlamı bilir ve her programa zamanla hakim olabilirsiniz. Kolay gelsin iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
winterwitch isimli Üye şimdilik offline konumundadır

winterwitch(30)

Hiç Biri / Antalya

Alt 13-06-2010 #9
Grafik tasarım için Bir vektörel Program birde imaj işleme programı kullanman yeterli bunlardan örnek olarak Photoshop imaj işleme programı Çizim programı olarakta FreeHand, Illustrator, CorelDraw programları olabilir Dizgi işlerinde ise İInDesign, QuarkXPress olabilir 3D tasarımlar içinse 3Dmax en popüler program Animasyon flash dersen adobe flash tabiki video işleme programı After Effects kullanabilirsin daha fazla yapmak istediğin iş ile ilgili daha fazla program önerebilirim ve grafikerlik demek program bilmeklede olmuyor tabiki hayal gücü ve işini sevmekte extrası bu mesleği öğrenmek istiyorsan yıllarınıda bu işe harcaman gerekecek umarım açıklayıcı bir bilgi olmuştur.

çok teşekkür ederim açıklayıcı bilgileriniz için
daha önce işin pazarlama bölümünde bulundum hep reklam işler içindeydim ama hep pazarlamasıyla video çekimleri kurumsal kimlik web sayfası pazarlama hep pazarlamaGrafiker hangi programları bilmeli?

artık işin mutfağını öğrenip mutfağına geçmek istiyorum pazarlamadan sıkılmış durumdayım=)

iyi bir grafiker olmak ve tüm programlara hakim olmak istiyorsanız öncelikle iyi bir ingilizce eğitimi almanızı tavsiye ederim. Böylece buton ezberlemek yerine komutların taşıdıkları anlamı bilir ve her programa zamanla hakim olabilirsiniz. Kolay gelsin iyi çalışmalar.
evet haklısınız allahtan o konuda bi problemim yok=)
Bu mesajdan alıntı yap
N.design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N.design(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-06-2010 #10
önce tasarım ilkeleri sonra adobe yeter az çok corel baskıya verecek kadar, biliyorsunuzki bir çok baskı cihazına entegre olabiliyor...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları