Grafiker iş ilanı - Çanakkale

İş Arayan İlanları - Grafiker iş ilanı - Çanakkale Sponsorlu Bağlantılar Grafiker iş ilanı Şehir: Çanakkale Aranan Şehir: Çanakkale Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: adobe photoshop,illustratör,indesign,corel iyi derecede İş deneyimi ve içeriği: gazete ve dergi deneyimi,kurumsal kimlik,menü ve diğer reklam işleri ...

designline isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designline

Grafiker / Çanakkale

Alt 01-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker iş ilanı

Aranan Şehir: Çanakkale

Program/Seviye: adobe photoshop,illustratör,indesign,corel iyi derecede

İş deneyimi ve içeriği: gazete ve dergi deneyimi,kurumsal kimlik,menü ve diğer reklam işleri

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 0544 476 15 89
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafiker iş ilanı - ÇanakkaleGrafiker iş ilanı - ÇanakkaleGrafiker iş ilanı - ÇanakkaleGrafiker iş ilanı - Çanakkale

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap