Grafiker İlanı

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker İlanı ...

Grafiker İlanı
By_Desıng_Omer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

By_Desıng_Omer(33)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker İlanı

Alt 14-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Topkapı da acılacak olan şubemize ağırlıkta hazır karvizit dizgisi yapacak grafikrler alınacaktır.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

teyna isimli Üye şimdilik offline konumundadır

teyna

Grafiker / İstanbul

Alt 18-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
mrblar.phptoshop ve corel bılmekteyım.size yardımcı olabılecegımı duşunuyorum.filiz
Alt 18-02-2008 #3
ocrel ve photoshopcuyum maasta anlasırsak olabılır
Alt 18-02-2008 #4
--------------------------------------------------------------------------------

selam... 1 senedir bu işi yapıyorum reklam ajansında çalıştım tasarım iyidir. bilgisayarı hızlı ve tasarımı hızlı düşünen bırıyım corel ve photoshop kullanıyorum işinize yararmıyım bilmiyorumm...acil cevap bekliyorum
Alt 19-02-2008 #5
topkapı da daha önce toplu basım merkezlerinde calıstım ve işleyişi cok iyi derece de bilmekteyim görüşebiliriz sizinle
By_Desıng_Omer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

By_Desıng_Omer(33)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 19-02-2008 #6
arkadaşlar hepinize ayrı ayrı yardımcı olmak istiyorum 10'a yakın grafikere ihtiyacımız olacak yalnız henüz topkapıdaki yerimiz acılmadı ama ayrı ayrı büyün başvuruları alıyorum bu anlamda bütün arkadaşlardan cvlerini ******* yollamalarını rica ediyorum. ilginize teşekkürler ederim
Alt 06-05-2008 #7
maaş güzel ise neden olmasın özelden bilgilerinizi yazabilirsiniz..
Alt 06-05-2008 #8
mhb bayrampaşadayım suan çalışıyorummm matbacılar sıtesınde ama daha ıyı bıyerr nıye olmasınn 8 ay kadar reklamm ajansında çalış dımm daha sonrada 6 ay oldu matbaa da çalışalı ama tasarım da ıyıyımm corel ve photoshop kullanıyorum pc. tel numaram [COLOR="Red"]PM (özel mesaj yolu ile iletişime geçiniz)[/COLOR]
baby fase isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baby fase

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 07-05-2008 #9
merhabalar ben gizem yardımcı grafikerim tam bi grafikerim diyebilmem için bu meslekte daha çok pişmem ve dirsek çürütmem gerek freehand mx ve phostohop cs2 programlarını
kullanabiliyorum ilgilenirseniz eğer ilgilenirseniz ******************** a mail atabilirsiniz
ben avrupa yakasında ikamet ediyorum topkapı da bana 1 vesait ve şuan bi reklam ajansı ve dergide grafikerlik yapıyorum şimdiden ilgilerinize teşekkür ediyorum ...
graffix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffix

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 07-05-2008 #10
Hazır kartvizitçiye grafiker neden alınıyor ki anlamadım ???
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
grafiker, lan, İlanı