Grafiker iş ilanları

Anketler - Grafiker iş ilanları ...

Like Tree4Likes

Grafiker iş ilanları
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(41)

Hiç Biri / İstanbul

Grafiker iş ilanları

Alt 16-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sevgili meslektaşlarım, merhaba!

İş ilanlarına basvururken kriterleriniz neler bizlerle paylaşırmısınız?

• İş ararken nelere dikkat ediyorsunuz?
  • İş bulamakta zorlanıyor musunuz?
  • Kaçıncı başvurdugunuz yere kabul ediliyorsunuz ya da birçok alternatif arasından seçim yapabilme şansınız oluyor mu?
  • Bu ve buna benzer soruları cevapları mısınız ya da iş bulma tecrülerimizi yazarak iş arayan arkdaşlara yardımcı olur musunuz?
  • İlginç, komik veya gerçek dışı buldugunuz iş ilanlarını bu alana ekler misiniz?
ebruoz bunu beğendi.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
muzip38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzip38

Grafiker / İstanbul

Alt 16-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
walla iyiki açtın bu konuyu nüket abla
ben yeni mezunum 1 yıla yakın tecrübem var diyorum CV ni bırak diyorlar bırakıyorum gazete ilanlarına bakıyorum interneti talan ediyorum bulduğuma gidiyorum sizce doğrumu nasıl daha kolay iş bulabilirim herkes biz size döneriz diyor bir buçuk ay oldu dönenyok stajyerliğede razıyım o yüzden ilanlara bakmadan nerde grafiker görsem bana kapısı çalsam olurmu sizce
iş bulmama ve bulmamıza yardımcı sihirli cümleleriniz var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(41)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-09-2008 #3
muzip38,
Bende bu sorunun çözümünü bilmiyorum...
Bakıyorum. Herkez iş arıyor... birçok yerde eleman... Bu konu hakkında yorum yapmak isteyen bile yok gibi gözüküyor...Belkide sorunumuz yok ben abarttımGrafiker iş ilanları
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 22-09-2008 #4
Merhaba iş zor bulunuyo hatta bulunması artık bana imkansız gibi geliyo evet iş var yok değil ancak iş verenler en başta verdikleri sözü tutmuyorlar ve bir zaman sonra calısma hevesi de kırılıyor ınsanın en rahatsız olduğum piyasa kötü evet ama işe alınırken değilde alındıktan sonra para alamıyoruz bedava iş yapıyoruz şeklindeki açıklamalar bırakın o zaman bu işleri de para kazanan yapsın.....
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-09-2008 #5
İş bulurken çok büyük sıkıntılar yaşamadım ben hiç. (Şans gibi görünmesin yine de) Genellikle ücretimi alırken çok sıkıntı yaşıyorum. Bu beni zor durumda bırakıyor. İş başvurusu yaparken dikkate aldığım kriterler her geçen gün değişiyor. Daha doğrusu hep yeni bir şey ekleniyor. Şu anda en çok ön planda olan şeyler mekanın görünüşü mobilyaların lüx oluşu değil temizliği. İşlerine olan saygılarının göstergesi olarak görüyorum bunu. Konuşurkenki ukalalık dereceleri yüksekliğine orantılı şekilde eksi puan aldırırken; İş yerlerini fazla övmüyor olmaları benim için büyük artıdır. "Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz misali" kimlere ne iş yaptıkları. Bir de çalışırken bile ilanlara her zaman bakarım. Bazı yerler çok sık eleman arar. Derim "burada bir şey var. Biri uyumsuzluktan ayrıldı diyelim, öbürü yeteneksiz çıktı, haydi birinin özel nedenleri var...e herkes mi problemli bu kadar sık eleman arıyorlar?" diye düşünürüm. Asla oralara başvurmam. İlginç gelecek ama çaycı var mı diye bile bakıyorum. Bana çay getirsin diye değil. Sorun değil, ben alırım çayımı. Ancak bu bile ciddiyet göstergesi sanki. Ve bir de mali durum göstergesi. İşletmelerin çoğu biz aile gibiyiz ayağına yatıp herkese her işi yaptırmaya kalkıyorlar. Tasarruf ediyorlar!!! Bir de tutarsızlık var mı diye çok dikkat ederim. Tabi bu tutarsızlık göstergesi şeyler duruma göre değişiyor.
kenzo_1453 ve kilicoglu41 beğendi.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
zeynelata isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zeynelata

Grafiker / İstanbul

Alt 10-10-2008 #6
ilk basta neler yapabıldıgımı yada bı yere gırdıgımde neler verebılcegımı belırledım. internette o kadar dolanıyorum gezıyorum o kadar ilanınn ıcınden 1 tane cıkıyor gorusuyorum yuzdeye vurunce %85 gerı donuyolar Grafiker iş ilanları1:
Bu mesajdan alıntı yap
sahradeniz_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sahradeniz_

Grafiker / Bolu

Alt 10-10-2008 #7
Merhabalar, benimde ilgili bir konu grafik konusunda tecrübeliyim ama bir türlü iş bulamıyorum .... Ayrıca freelance iş alınır en azından ekmek paramı çıkarayım bayağı sıkıntıdayım
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-10-2008 #8
Merhabalar, benimde ilgili bir konu grafik konusunda tecrübeliyim ama bir türlü iş bulamıyorum .... Ayrıca freelance iş alınır en azından ekmek paramı çıkarayım bayağı sıkıntıdayım
Bunun yeri burası değil ama. Burada ekmeğinize taş koymuş oluyorsunuz...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
SabotAAjj34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SabotAAjj34(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-02-2009 #9
Bütün yazılanları okumadım konuyla alakalı ilk yazanın yazısını okudum Grafiker iş ilanları bu iş bulma yada bulamama ile ilgili tek sorun bence işverenler....
Çünkü sürekli az paraya çok iş isterler. Bazı kişiler sırf kursa gider ve grafikerim diye ortalıkta gezinirya işte işvverenlerde onlara iş verir ucuz diye Grafiker iş ilanları Gel görki istediği verimi alamaz.Defalarca dener ama olumsuz. Hiçbizamanda akıllanmazlar. 6 Yıldır grafik hayatındayım. Ofset - flekso - dijital - kumaş - emprime - serigraf - web grafikerliği - kumaş bez etiket - vs. çok sektör gezdim hepsini denedim ve öğrendim. Çok şükür hiç kovulmadım. Ve hepsinden fazlasıyla çok şey öğrendim.Bu bilgim dahilinde işsiz kalmıyorum ve iş seçiyorum. Heryere girmiyorum görüşmeye bile gitmiyorum. Telde adres alırken karşı tarafın ne nasıl biyer olduğunu anlayıp gitmiyorum. İş çok işini layıkıyla grafiker yok.Artık işverenler ilan vermiyorlar. Tavsiye üzerine grafiker alıyorlar.Bu yüzden herkeze tavsiyem FAZLASIYLA REFERANS VE ÇEVRE YAPIN. İş bulamıyorum demeyeceksiniz bırakın iş sizi bulsun. Eğe iş sizi bulmuyorsa, biraz daha emek sarfedeceksiniz ve o konuma geleceksiniz.Buradaki ilanlara bakıyorum ve bildiklerini yazan arkadaşlara bakıyorum inanın hepsi o işe girebilecek insanlar. O işide layıkıyla yaparlar eminim. Ama işveren bunu bilemez. Çünkü birkaç kişi işe almıştır. Photo free corel biliyorum diyenlerin fosss çıktığını biliyodur. Çok darbe yemiştir biliyorum iyiyim diyenlerden oyüzden korkulu temkinli yaklaşır. ama bi arkadaşı çevresinden biri filanca bu işi biliyo derse tereddütsüz işe alır güvenim bana herşeyden önce 1. ÇEVRE EDİNMEK 3. REFERANS gerisini unutun. Çünkü herşey bunların içinde. Örneğin referans alabilmek için iyi gir grafiker iyi bir iş yapabilirliliğiniz olması lazım. Çevre edinmek için ise sağlam bir grafiker ve her yaptığınız işten yüzünüzün akıyla çıkmanız lazım. Tam 3 yıl çok az parayla gerektiğinde bedavaya çok insana çok iş yaptım. ama yıllar geçmesine rağmen hala beni insanlara tavsiye eidyorlar.Ben kendimi hala yetersiz bulmama rağmen benim hakkımda söylenenlerden biri şu 10 NUMARA GRAFİKER SENİN İŞLERİNİ GÖZÜ KAPALI BİKAÇ SAATTE YAPAR. Arayanlar Ahmet beylemi görüşüyorum sizi filanca bey - bayan önerdi falan filan. Bunu duymak nekadar güzel bişeydir değilmi? Siz siz olun bu iki kelimeyi kavrayın. 1. ÇEVRE 2. REFERANS. Zamanında bu çevremden birileri GRAFİKERLER.NET'e beni üye yaptı ve moderatör olmamı istedi. Keşke olsaydım. Bukadar hevesli istekli grafikerliği gerçekten isteyen insanların olabileceğini hiç tahmin etmiyorum.

Herkese iyi çalışmalar, saygılar , sevgiler.
HİÇBİRZAMAN HİÇBİRŞEYDEN VAZGEÇMEYİN.
ELDE EDEBİLMEK İÇİN ÖLENE KADAR SAVAŞIN.
ÖNCE İSTEK SONRA PLAN SONRA UYGULAMA EN SON BAŞARI.
HERZAMAN GÜZEL ŞEYLERİ BAŞARABİLMEK İÇİN UĞRAŞMAK VE ŞÜKRETMEK GEREKLİDİR.
KENDİMİZE, yeterince çabalıyomuyum, yeterince uğraşıyomuyum, yeterince araştırıyormuyum. sorularını soralım ve işimize bakalım.
Bu mesajdan alıntı yap
vlkngrfk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vlkngrfk

Grafiker / İstanbul

Alt 17-08-2009 #10
Önerin için çok teşekkürler. kesinlikle göz önünde bulundurcam..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Tags
grafiker, grafiker aranıyor, grafiker is ilanlari, grafiker iş ilan, grafiker iş ilanları, grafiker iş ilanı, grafikerler iş arıyor, ilan grafiker iş, ilanlari, ilanları, iş ilan grafiker, tasarım işi, tasarımcı aranıyor, tasarımcı ilanları