Grafiker / İstanbul Avrupa Yakası

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker / İstanbul Avrupa Yakası ...

imelda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

imelda

Grafiker / İstanbul

Alt 15-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Şirketimiz örme hazır giyim konfeksiyon üretimi ve ihracatı alanında 20 yıldır faaliyetini sürdürmektedir. Mevcut birikimleri ve deneyimlerinden hareketle distribütörlüğünü almış olduğu bir firmanın yüksek teknoloji baskı makineleri ile sektörde ki yerini almak için hazırlanmaktadır.

Bu nedenle,

* Ürün ve desen geliştirme bölümünde tam zamanlı olarak çalışacak,
* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
* İngilizce bilen,
* Adobe Photoshop,Corel Draw,Illustrator ve ilgili diğer programları kullanabilen,
* Tüm baskı aşamalarına ve tasarımdan baskı aşamasına kadar geçen tüm süreçlere hakim,
* Ekip ortamında çalışabilecek,
* Üretken,gelişime açık,
* Avrupa yakasında ikamet eden,
* Deneyimli

grafikerler aramaktayız.

CVler ve iletisim icin :
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 15-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

imelda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

imelda

Grafiker / İstanbul

Alt 24-08-2010 #3
Ilan gunceldir..