Grafiker - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker - İstanbul ...

Grafiker - İstanbul
restoran2011 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

restoran2011

Hiç Biri / İstanbul

Grafiker - İstanbul

Alt 21-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker

Program/Seviye: Coreldraw,Freehand,Photoshop vs.orta ve üstü

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Kurumsal kimliğimizde markalarımızda tüm görsel materyallerde uygulama ve uyarlama konusunda yaratıcı kendine güvenen bir arkadaşa ihtiyacımız söz konusu. Arkadaşımız öncelikli part time başlayacaktır daha sonra full time kadroya alınacak ve ileride tüm şubelerin franchise ve pazarlama müdürlerine bağlı olarak görsel çalışmalarından sorumlu olacaktır.İstediğimiz bu tip yaratıcılık isteyen işlerde ve kendini geliştirmek isteyen bir arkadaşımız ile çalışmak. Teşekkürler.Lütfen email ile cv nizi ve kendinizi anlatan bir yazı yazınız.Yerimiz İkitelli Basın Ekspress yolu üzerinde kadroya alınan arkadaşımız için servis mevcuttur.Part time çalışmalarımızı evden de yürütebilirsiniz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafiker - İstanbul - Grafiker - İstanbul ya da Grafiker - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafiker - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Grafiker - İstanbul | Grafiker - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

107EkremKose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

107EkremKose

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 26-07-2011 #3
ilanınızla ilgileniyorum.CV'mi mail olarak attım.Bilginize

tudus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tudus

Grafiker / İstanbul

Alt 05-08-2011 #4
ilanınızla ilgileniyorum. cv'mi mail olarak gönderdim. iyi çalışmalar...
sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 09-08-2011 #5
telefon numarası var ama cevap vermeyen bir telefon !