Grafiker - İstanbul

İş Arayan İlanları - Grafiker - İstanbul ...

Grafiker - İstanbul
gunessyilmazz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gunessyilmazz

Grafiker / İstanbul

Grafiker - İstanbul

Alt 14-02-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Corel draw - photoshop- illustrator programlarını iyi derecede biliyorum.

İş deneyimi ve içeriği: 1 yıllık staj ve iş deneyimim var.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Beylikdüzünde ikamet ediyorum.Beylikdüzüne yakın iş yeriarıyorum.Çoğunluğum bana işi öğretmesi.Meslek lisesi mezunuyum.Dönüşlerinizi bekliyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-02-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafiker - İstanbulGrafiker - İstanbulGrafiker - İstanbulGrafiker - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
gunessyilmazz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gunessyilmazz

Grafiker / İstanbul

Alt 1 Hafta önce #3
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap