Grafiker - İzmir

İş Arayan İlanları - Grafiker - İzmir Sponsorlu Bağlantılar Grafiker Şehir: İzmir Aranan Şehir: İzmir Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Photoshop - Illustrator - FreeHand İş deneyimi ve içeriği: 1993 yılından beri matbaalarda grafikerlik deneyimim var. Çalışma Şartları: Tam ...

Grafiker - İzmir
bektas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bektas(43)

Grafiker / İzmir

Grafiker - İzmir

Alt 29-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker

Aranan Şehir: İzmir

Program/Seviye: Photoshop - Illustrator - FreeHand

İş deneyimi ve içeriği: 1993 yılından beri matbaalarda grafikerlik deneyimim var.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Ofset baskı sektöründe 15 yılı aşkın iş deneyimim bulunuyor. Sürekli matbaalarda görev yaptım. Görev yaptığım firmalarda oluklu ve karton kutu, matbuu evraklar, broşür, afiş, kurumsal çalışmalar v.s. üzerine tasarım çalışmalarının yanında firmalardan gelen işleride baskı için hazırlıyordum.

Kendimi ileriye taşıyabileceğim bir firma ya da ajansta görev almayı istemekteyim. Dilerseniz CV’mi gönderebilirim.

E-posta:

Telefon: 0534 628 88 44
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 29-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafiker - İzmir - Grafiker - İzmir ya da Grafiker - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafiker - İzmir İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Teknoloji isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Teknoloji

Hiç Biri / İzmir

Alt 20-03-2012 #3
İlginizi çeker ise mailinizi bekleriz.

Bilişim Sektörü için Çalışma Arkadaşları Arıyoruz - İzmir
https://www.facebook.com/notes/GiF-B...26563504057553
Bu mesajdan alıntı yap