Grafiker Kartvizit // Sade Görünüm

Kartvizit Tasarımları - Grafiker Kartvizit // Sade Görünüm ...

ladrub isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ladrub

Grafiker / İstanbul

Alt 09-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sistem: Mac Os X v10.6.2
Program: Adobe Illustrator CS3, Preview

Renkler;
PANTONE 433U
PANTONE 284U
PANTONE 7425U
PANTONE RED 032U
PANTONE 405U
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 09-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Elinize sağlık hoş bir çalışma olmuşta sunum yaparken şu anda scala ve kesim paylarıyla niye bize sundunuz merak ettim birde web sayfasında espiri olsun diyemi türkdizayn.com yaptınız merak ettim doğrusu hani turkdizayn.com olmalı u olmalı alan adlarında türkçe karakter olmuyor neyse başarınızın devamını dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
ladrub isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ladrub

Grafiker / İstanbul

Alt 09-01-2010 #3
Elinize sağlık hoş bir çalışma olmuşta sunum yaparken şu anda scala ve kesim paylarıyla niye bize sundunuz merak ettim birde web sayfasında espiri olsun diyemi türkdizayn.com yaptınız merak ettim doğrusu hani turkdizayn.com olmalı u olmalı alan adlarında türkçe karakter olmuyor neyse başarınızın devamını dilerim.

Merhaba gizli, yorumun için teşekkür ederim.

Kısaca açıklama yapayım..

Öncelikle mesaj sayımdan da anlaşılacağı gibi ben bir yeni üyeyim Bu yüzden açıkcası pek forumdaki kuralları bilmiyorum. ü ve ö harflerini kullanma sebebim, site sahibinin hak talep etmesi vb. gibi nedenlerden ötürüdür.

Kesim payı konusuna gelincede alışkanlık diyebilirim, ama bundan sonraki sunumlar daha şık olacak. Emin olabilirsin..

Selamlar,
Bu mesajdan alıntı yap