Grafiker / Müşteri Temsilcisi | Avrupa Yakası - İstanbul

İş Arayan İlanları - Grafiker / Müşteri Temsilcisi | Avrupa Yakası - İstanbul ...

HolyPunner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HolyPunner

Grafiker / İstanbul

Alt 15-08-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker / Müşteri Temsilcisi | Avrupa Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: indesign- 4/5

illstrator - 4/5

photoshop - 3/5

mac işletim sisteminde çalışıyorum

windowsda daha once calıştım ama mac de calısma taraftarıyım

corel draw bilgim var ama kullanma taraftarı degılım

bılgım dahılınde olan 3 programı ıyı derecede kullanıyorum dıger programlara ıhtıyacım kalmıyor.

İş deneyimi ve içeriği: yaklaşık 8 yıldır bu ısın ıcerısındeyım belkide daha fazla,
cv mı detaylı gormek ısteyenler mail ıle ısterlerse gondere bılırım, matba montaj baskıya hazırlık alanında çalışmak istemiyorum sıkıcı ve yeteneklerı korelten bır alan oldugunu dusunuyorum, daha once bır ajansa ortak olup musterı temsılcılıgı ve tasarım alanında da çalıştım yaklasık 3 yıl kadar surdu, bu alanda da çalışabilirim

şuan başka bir şirkette çalışmaktayım 1 yıla yaklaştı sanırım, verilen sözler yerine getırılmedıgı için ayrılmayı dusunuyorum.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: maıl yoluyla ıstedıgınız taktırde bır cok alanda bır cok onaylanıp hayata gecırılmış işleri gönderebilirim

İşle ilgili açıklama:

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-08-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafiker / Müşteri Temsilcisi | Avrupa Yakası - İstanbulGrafiker / Müşteri Temsilcisi | Avrupa Yakası - İstanbulGrafiker / Müşteri Temsilcisi | Avrupa Yakası - İstanbulGrafiker / Müşteri Temsilcisi | Avrupa Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap