grafiker nasıl olacağım?

Kantin - grafiker nasıl olacağım? Sponsorlu Bağlantılar ben liseye gidiyorum grafiker olmak istiyorum nasıl başlamalıyım?nelerle ilgileneyim photoshopla başlıyayimi?eşit ağırlığı seçeceğim sayısaldanmı giriliyor?cevaplarınızı bekliyorum...

grafiker nasıl olacağım?
JOKER_OGUZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

JOKER_OGUZ

Öğrenci (Diğer) / Adana

grafiker nasıl olacağım?

Alt 27-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ben liseye gidiyorum grafiker olmak istiyorum nasıl başlamalıyım?nelerle ilgileneyim photoshopla başlıyayimi?eşit ağırlığı seçeceğim sayısaldanmı giriliyor?cevaplarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bunun için önce forumdaki davranışınızı düzenleyerek başlayabilirsiniz. Bu şekilde başlayınız ki insanlar sizin sorduğunuz sorulara en kısa ve doğrucevap verebilsinler.

Sorduğunuz soruların grafik sözlük ile lakası olmadığından olması gerektiği yere taşınmıştır.

Lütfen forum kurallarını tekrar okuyunuz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-02-2009 #3
http://www.grafikerler.net/grafikerl...mu-t42265.html
Bu açmış olduğunuz konudaki cevaplardan tatmin oldunuz sanırım. Şimdi nasıl olacağınızı öğrenmek istiyorsunuz. Öncelikle bol bol araştırma ve gözlem yapın.
Bu mesajdan alıntı yap