Grafiker nedir? Yardım

Grafik Sözlük - Grafiker nedir? Yardım ...

Grafiker nedir? Yardım
caylak38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caylak38

Öğrenci (Diğer) / Kayseri

Grafiker nedir? Yardım

Alt 06-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba ben tasarım yapmak istiyorum mesela bir mmorg oyun çıkartmak istiyorum ben bu karakterleri nasıl çizcem ? bilgisayardamı çizcem yoksa kagıt üzerine mi ? yardımcı olursanız sevinirim

konuyu açacak uygun başlık bulamadm buraya açtım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 06-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Başlık ile sorunuz arasında ne gibi bir alaka var ben çözemedim.
Bu mesajdan alıntı yap
vatandas2009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vatandas2009

Grafiker / İstanbul

Alt 06-12-2009 #3
Kardeş ne olur kızma bana ama açmış olduğun konu ile soru tarzın tam olarak Mustafa Topaloğlu tarzı birşey olmuşGrafiker nedir? Yardım
Bu mesajdan alıntı yap
ramazan12345 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ramazan12345(27)

Grafiker / Adana

Alt 08-12-2009 #4
Kardeş ne olur kızma bana ama açmış olduğun konu ile soru tarzın tam olarak Mustafa Topaloğlu tarzı birşey olmuşGrafiker nedir? Yardım
zuhaahahahahahahahaaaaaaaa:rofl:Grafiker nedir? Yardımrofl:Grafiker nedir? YardımDGrafiker nedir? YardımDGrafiker nedir? Yardım Grafiker nedir? Yardım
Bu mesajdan alıntı yap
naxuan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

naxuan

Hiç Biri / İzmir

Alt 10-12-2009 #5
evet konu ve başlık alakasız ama ilgi alanım olduğu için soruya yanıt vermek isterim...

dijital illüstrasyona başlama sebebim senin yapmayı arzu ettiğin işle aynı... yaklaşık 8 aydır bilgisayar da tablet ile çizim yapıyorum ve gerçek anlamda bir karakterler bütünü oluşturabilecek seviyeye gelebilmek için öncelikle desen yeteneğine, grafik programı bilgisine, frp ve bilgisayar oyunu kültürüne sahip olmak gerektiğini biliyorum...

ve bu şartların tamamına sahip olabilmek için gerekli süre ise (tabii ki işin neresinden başladığına bağlı) 5 sene civarı... bu süreyi nasıl mı söylüyorum, 8 ayda katettiğim yola bakarak ve kerem beyit'in sözlerini göz önünde tutarak... bence google da "kerem beyit" ismini arat ve ropörtajlarını bir oku... tabii ki işlerine de iyice bi' göz at...
Bu mesajdan alıntı yap
mlkbrk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mlkbrk

Grafiker / İzmir

Alt 20-01-2010 #6
aynen yaa bnde grafikerle ilgili bişey anlatıyo sandım girdim Grafiker nedir? YardımD
Bu mesajdan alıntı yap
AnıL Karahan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AnıL Karahan

Grafiker / İzmir

Alt 02-02-2010 #7
evet konu ve başlık alakasız ama ilgi alanım olduğu için soruya yanıt vermek isterim...

dijital illüstrasyona başlama sebebim senin yapmayı arzu ettiğin işle aynı... yaklaşık 8 aydır bilgisayar da tablet ile çizim yapıyorum ve gerçek anlamda bir karakterler bütünü oluşturabilecek seviyeye gelebilmek için öncelikle desen yeteneğine, grafik programı bilgisine, frp ve bilgisayar oyunu kültürüne sahip olmak gerektiğini biliyorum...

ve bu şartların tamamına sahip olabilmek için gerekli süre ise (tabii ki işin neresinden başladığına bağlı) 5 sene civarı... bu süreyi nasıl mı söylüyorum, 8 ayda katettiğim yola bakarak ve kerem beyit'in sözlerini göz önünde tutarak... bence google da "kerem beyit" ismini arat ve ropörtajlarını bir oku... tabii ki işlerine de iyice bi' göz at...
Kerem beyit gerçek bir profesyonel doğru bir öneride bulunmuşsun :smile:
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
grafik nedir, grafik tasarım nedir, grafiker nedir, grafikerler nedir, grafikerlik nedir