Grafiker olabilmek için

Temel Tasarım İlkeleri - Grafiker olabilmek için Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar öncelikle sanırım konuyu yanlış yere açtım bunun için adminlerimizden özür diliyorum ben ilerde grafiker olmak istiyorum şuanda 11. sınıf tm öğrencisiyim size soracağım sorular ise grafiker olabilmek ...

Grafiker olabilmek için
Redhouse93 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Redhouse93

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Grafiker olabilmek için

Alt 25-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar öncelikle sanırım konuyu yanlış yere açtım bunun için adminlerimizden özür diliyorum ben ilerde grafiker olmak istiyorum şuanda 11. sınıf tm öğrencisiyim size soracağım sorular ise grafiker olabilmek için hangi derslerimi yüksek tutmalıyım grafikerlik ygsdemi lysdemi alıyor istanbul içinde bir üniversite tuturmak istiyorum bunun için kaç puan yapmalıyım photoshop kullanıyorum ama derinlemesine bilmiyorum yani kısaca sıfırdan başlamak istiyorum nerden başlayabilirim bana ne önerirsiniz şuanda ne kadar program bilgimin olması gerekli şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Redhouse93

Alt 26-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yardım edebilecek yokmuuuuuuuuuu
Bu mesajdan alıntı yap
KastiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KastiDesign

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 27-02-2012 #3
kullandığm klavye f olmasa sana uzun uzun anlatırdım arkadasım ama usenıyorum cunku hic yazamıyorum f ile Grafiker olabilmek için . Ben de grafik tasarım öğrencisiyim,son sınıf. eklersen eve gidince konusabiliriz seni aydınlatmak amacıyla.
Bu mesajdan alıntı yap

Redhouse93

Alt 27-02-2012 #4
abi çok saol hemen ekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap