Grafiker Olarak İş Arıyorum 7 Program Kullanıyorum - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker Olarak İş Arıyorum 7 Program Kullanıyorum - İstanbul ...

aysel0304 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysel0304

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 13-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

GRAFİKER OLARAK İŞ ARIYORUM 7 PROGRAM KULLANIYORUM

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: 3dmax : Orta Seviye
Photoshop: Orta Seviye
Corel: Orta Seviye
Quark: Orta Seviye
Freehand : Orta Seviye
Indesign: Orta Seviye
Illustrator: Orta Seviye

İş deneyimi ve içeriği: - Ciner Medya Grubu Süper Alışveriş Dergisi Sayfa Tasarımı
- Ekovitrin Medya Grubu Ekovitrin Ekonomi Dergisi Sayfa Tasarımı
- Dünya Güreş Şampiyonası Organizasyonu Grafik Çalışmaları (Sinan Erdem Spor Salonu)
- Paris Ajans & Fuar Hizmetleri Grafik Tasarım

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 4 senelik bir çalışma geçmişim var. 7 program kullanabiliyorum. Grafik Tasarım departmanında çalışmak istiyorum.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 13-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafiker Olarak İş Arıyorum 7 Program Kullanıyorum - İstanbul - Grafiker Olarak İş Arıyorum 7 Program Kullanıyorum - İstanbul ya da Grafiker Olarak İş Arıyorum 7 Program Kullanıyorum - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafiker Olarak İş Arıyorum 7 Program Kullanıyorum - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Grafiker Olarak İş Arıyorum 7 Program Kullanıyorum - İstanbul | Grafiker Olarak İş Arıyorum 7 Program Kullanıyorum - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

kaan durmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaan durmus

Grafiker / İstanbul

Alt 14-10-2011 #3
YERIMIZ BAKIRKOYDE

********* a resımlı cv nızı beklıyorum
avnikara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

avnikara

Matbaacı / İstanbul

Alt 16-10-2011 #4
Teknikkart Kart Sistemleri olarak Arnavutköy Bolluca daki fabrikamızda kart üretici firmayız.
Grafik bölümümüzde çalışmak isterseniz adresine CV nizi mail atın lütfen.
kilicoglu41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kilicoglu41

Grafiker / İstanbul

Alt 30-11-2011 #5
CV NİZİ ********* adresine gönderirseniz size Beşiktaş şubemizde işe alabiliriz.
turkansenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turkansenal

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-12-2011 #6
avcılardaki dergimiz için acil grafiker arıyoruz. cv nizi lütfen ********* adresine gönderiniz.