Grafiker olarak iş arıyorum. - Ankara

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker olarak iş arıyorum. - Ankara Sponsorlu Bağlantılar Grafiker olarak iş arıyorum. Şehir: Ankara Aranan Şehir: Ankara Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ve Adobe Indesign'ı iyi derecede biliyorum. İş deneyimi ve içeriği: 2 sene ...

graphception isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphception

Grafiker / Ankara

Alt 15-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker olarak iş arıyorum.

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ve Adobe Indesign'ı iyi derecede biliyorum.

İş deneyimi ve içeriği: 2 sene grafik tasarım okudum, bu esnada freelance işlerde çalıştım. Ayrıca TRT Spor grafik bölümünde stajer olarak 2 ay çalıştım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Portfolyomu isteyen kişilere atabilirim.

İşle ilgili açıklama: Grafik Tasarımı bölümü mezunuyum. 2 yıl okulda eğitimimi aldım. Ankara'da ilçe farketmez, herhangi bir yerde grafiker olarak çalışmak istiyorum. Reklam ajansları ilk tercihimdir, ilgilenen kişiler belirtsin portfolyomu yollayabilirim.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafiker  olarak iş arıyorum. - AnkaraGrafiker  olarak iş arıyorum. - AnkaraGrafiker  olarak iş arıyorum. - AnkaraGrafiker  olarak iş arıyorum. - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

graphception isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphception

Grafiker / Ankara

Alt 18-07-2013 #3
İlan günceldir, portfolyomu isteyen kişiler mail yollayabilirler.