Grafiker Olarak Iş Arıyorum - Ankara

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker Olarak Iş Arıyorum - Ankara ...

grafikoo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikoo

Grafiker / Ankara

Alt 04-11-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker Olarak Iş Arıyorum

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Indesign, Illustrator, Photoshop iyi derecede..

İş deneyimi ve içeriği: Yaklaşık 4 senedir grafik tasarım işleri ile uğraşıyorum.. Eğitimini aldıktan sonra iş hayatına atıldım.. 2 senedir grafiker olarak çalışıyorum.. Web tasarım firmalarında, ambalaj firmasında ve kurumsal kimlik işlerini yürüttüğüm firmalarda görev aldım..

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Yaptığım işleri görmek isteyenler mail adresimden bana ulaşabilir..

İşle ilgili açıklama: Ambalaj, kurumsal kimlik, web tasarım, dergi, logo, katalog vb. işlerde deneyimim bulunmaktadır.. Yeni konulara açık olup öğrenmeye meraklı insanım..

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-11-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafiker Olarak Iş Arıyorum - AnkaraGrafiker Olarak Iş Arıyorum - AnkaraGrafiker Olarak Iş Arıyorum - AnkaraGrafiker Olarak Iş Arıyorum - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..