Grafiker Olarak İş Arıyorum - Antalya

İş Arayan İlanları - Grafiker Olarak İş Arıyorum - Antalya Sponsorlu Bağlantılar Grafiker Olarak İş Arıyorum Şehir: Antalya Aranan Şehir: Antalya Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: İyi derecede Photoshop, Corel, Freehand, Dreamweaver, Macromedia Flash kullanırım. HTML, ASP ve CSS diline hakimim. 15 ...

LaraCr0ft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaraCr0ft

Grafiker / Antalya

Alt 04-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker Olarak İş Arıyorum

Aranan Şehir: Antalya

Program/Seviye: İyi derecede Photoshop, Corel, Freehand, Dreamweaver, Macromedia Flash kullanırım. HTML, ASP ve CSS diline hakimim. 15 yıllık grafik ve web tecrübemin yanı sıra 5 yıldır da matbaa tecrübem var.

İş deneyimi ve içeriği: Hem freelance hem de tam zamanlı olarak İstanbul ve evlendikten sonra Antalya'da bir çok ajansla çalıştım. Örnek çalışmaları ve referanslarımı talep edildiğinde paylaşabililirim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Evli

Referanslar: Örnek çalışmaları ve referanslarımı talep edildiğinde paylaşabilirim.

İşle ilgili açıklama: grafik tasarımcı ve web tasarımcı olarak tam zamanlı çalışabileceğim, personeline hak ettiği değeri veren, karşılığını da almasını bilen bir firma da çalışmak istiyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafiker Olarak İş Arıyorum - AntalyaGrafiker Olarak İş Arıyorum - AntalyaGrafiker Olarak İş Arıyorum - AntalyaGrafiker Olarak İş Arıyorum - Antalya

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Taners isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Taners

Grafiker / Antalya

Alt 08-03-2014 #3
Mail gönderdim ama hala dönüş yapmadınız.
Bu mesajdan alıntı yap
gunduzgunduz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gunduzgunduz

Grafiker / Antalya

Alt 20-03-2014 #4
selamlar hala iş arıyormusunuz arıyorsanız size nasıl ulaşabiliriz
azizgündüz 0533 201 43 77
Bu mesajdan alıntı yap
spoonfine isimli Üye şimdilik offline konumundadır

spoonfine

Bilg. Teknikeri / Antalya

Alt 12-02-2015 #5
Kentsel Dönüşüm firmamıza eleman Tam zamanlı arıyoruz kemerde. Servisimiz mevcut düşünürsen irtibata geçelim 0533 286 15 48
Bu mesajdan alıntı yap
linosajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

linosajans

Hiç Biri / Antalya

Alt 17-08-2015 #6
Merhabalar,

Hala iş arıyorsanız; 0532 280 52 64 veya 242 316 43 04 numaralı telefondan bizlere ulaşmanızı rica ederim.

İyi haftalar
Bu mesajdan alıntı yap