grafiker olarak iş arıyorum bursa

Sonuçlanan İlanlar - grafiker olarak iş arıyorum bursa Sponsorlu Bağlantılar bursada freehan corel + photoshop + bilgim var.artı olarak flexo klişe yapım ustasıyım .ambalaj sektöründeki baskı teknikleri hakında bilgi sahibiyim.poşet baskı makinası-etiket baskı makinası-kolanyalı mendil- kagıt bakı makinası ...

refazbursa16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

refazbursa16

Grafiker / Bursa

Alt 26-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bursada
freehan corel + photoshop + bilgim var.artı olarak flexo klişe yapım ustasıyım .ambalaj sektöründeki baskı teknikleri hakında bilgi sahibiyim.poşet baskı makinası-etiket baskı makinası-kolanyalı mendil- kagıt bakı makinası - kullanmayı ve flexo baskı hakkında detaylı bilgiye sahibim.daha önce 2.5 sene poşet fabrikasında calıştım üretim sorumlusu olarak.poşet üretiminin grafik calışmasından klişe yapımı cekimin + basım+kesim+ ve sevkiyatını. yapıyordum.şu an iş arıyorum şehir fark etmez şartlar uygun olduğu sürece sürekli calışa bilecek bir iş arıyorum.
bursada oturuyorum.
isim:zafer

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ufukdural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufukdural(52)

Hiç Biri

Alt 26-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

- Yaşadığınız şehir:
- Kullandığınız programları ve seviyeleri:
- İş deneyimi ve içeriği:
- Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
- Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

- Firma ismi:
- Çalışma şartları:
- Aranılan kişinin özellikleri:
- İşin mahiyeti:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi
Alt 22-10-2008 #3
Zafer Bey Merhaba,
Gazete tasarımı yapabilirmisiiz.
refazbursa16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

refazbursa16

Grafiker / Bursa

grafik ve baskı hazırlk ustası olarak iş arıyorum

Alt 13-11-2008 #4
bursada
freehan corel + photoshop + bilgim var.artı olarak flexo klişe yapım ustasıyım .ambalaj sektöründeki baskı teknikleri hakında bilgi sahibiyim.poşet baskı makinası-etiket baskı makinası-kolanyalı mendil- kagıt bakı makinası - kullanmayı ve flexo baskı hakkında detaylı bilgiye sahibim.daha önce 2.5 sene poşet fabrikasında calıştım üretim sorumlusu olarak.poşet üretiminin grafik calışmasından klişe yapımı cekimin + basım+kesim+ ve sevkiyatını. yapıyordum.şu an iş arıyorum şehir fark etmez şartlar uygun olduğu sürece sürekli calışa bilecek bir iş arıyorum.
bursada oturuyorum.
isim:zafer
ozgunerkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozgunerkan

Hiç Biri / Elazığ

Alt 01-08-2009 #5
hala iş arıyorsanın görüşelim
özgüm-5322839490

Tags
ariyorum, arıyorum, baski, bursa, grafik, grafiker, hazirlk, olarak, ustasi