Grafiker olarak iş arıyorum - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker olarak iş arıyorum - İzmir ...

facebook isimli Üye şimdilik offline konumundadır

facebook(27)

Webmaster / İzmir

Alt 19-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker olarak iş arıyorum

Aranan Şehir: İzmir

Program/Seviye: CorelDRAW (8, 9, 11, 12, X3, X4, X5 versiyonlarını kullandım)
Seviye: 5 / 5 (İyi)

Corel Photo-Paint (11, 12, X3, X4, X5 versiyonlarını kullandım)
Seviye: 3 / 5 (Orta)

Adobe Photoshop (CS4, CS5 versiyonlarını kullandım)
Seviye: 3 / 5 (Orta)

İş deneyimi ve içeriği: 2002 - 2008 Yılları arasında kendimize ait Matbaa'da grafik işlerine yardım ettim. (Mesleği burada kendi kendime öğrendim)

2009 - 2010 Yılları arasında İzmir'de bir Matbaa'da çalıştım, askerlik nedeni ile işten ayrıldım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Grafik ile ilgili her hangi bir eğitim veya kurs almadım, kendi iş yerimizde kendi kendime öğrendim. Bugün CorelDRAW programında ileri düzey tasarımlar çıkarabilecek durumdayım. Daha önce Takvim, Özel Davetiye, El İlanı, Afiş, Kartvizit, Dergi, Katalog, Gazete gibi tasarım çalışmaları yaptım ayrıca amatör olarak internet sitesi tasarımı-kodlaması yapmaktayım. Bir kaç küçük şirkete logo çalışmaları yaptım ve logolardan bazıları firma tarafından tescillendi.

Matbaa, Reklam Ajansı vb. içerikte hizmet veren bir firmada iş aramaktayım.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafiker olarak iş arıyorum - İzmir - Grafiker olarak iş arıyorum - İzmir ya da Grafiker olarak iş arıyorum - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafiker olarak iş arıyorum - İzmir İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Grafiker olarak iş arıyorum - İzmir | Grafiker olarak iş arıyorum - İzmir

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..