Grafiker olarak iş arıyorum - Kocaeli

İş Arayan İlanları - Grafiker olarak iş arıyorum - Kocaeli ...

gwmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gwmaster

Webmaster / Kocaeli

Alt 27-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker olarak iş arıyorum

Aranan Şehir: Kocaeli

Program/Seviye: Hakim olmuş olduğum programlar;

* Adobe Photoshop
* Corel Draw
* Adobe İllustrator
* Quarkxpress
* Adobe Dreamweaver
* Autocad 2006-2007-2008
* Adobe Acrobat Reader
* Css,Html

İş deneyimi ve içeriği: Piyasada herşeyi biliyorum diye idda eden grafik tasarımcı veya grafiker arkadaşlardan değilim .kendime güveniyorum
işimi seviyorum daha önce çalışmış olduğum ajansları ortamına alışamadım o yüzden sıcak bir ortam arıyorum ve elimden gelenin en iyisi yapacağına inanan birisiyim,işten kaytarmak veya sırt üstü yatmak isteyen birisi değilim işimde dürüst ve kaliteli olarak bilinirim amacım insanlara faydalı olabilmektir.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: öncelikle isteğim şudur ki tam benlik birisi diyorsanız sizi veya ekibinizi tamamlıyorsam sizlerle çalışmaya hazırım öncelik kocaeli /izmittir burada ikamet ediyorum gelecek olan tekliflere ve eleştilere açığım her zaman işimin en iyisini yapmaya devam edeceğim şu an freelance çalışıyorum artık bu zihniyeti aşmak istiyorum

E-posta:

Telefon: 0539 208 14 47
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafiker olarak iş arıyorum - Kocaeli - Grafiker olarak iş arıyorum - Kocaeli ya da Grafiker olarak iş arıyorum - Kocaeli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafiker olarak iş arıyorum - Kocaeli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Grafiker olarak iş arıyorum - Kocaeli | Grafiker olarak iş arıyorum - Kocaeli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
BalMercan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BalMercan

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 21-02-2011 #3
Merhaba Cemil Bey;
Bal Mercan Küp Şeker olarak İzmit - Kocaeli ' de photoshop ve freehand programlarını kullanabilen grafiker / Tasarımcı eleman aranmaktayız.
İlanınız güncel ise; şirketimizin insan kaynakları departmanı yetkilileri tarafından degerlendirmesi açısından, cv ve cep telefonu numaranızı adresine gönderirseniz seviniriz.
Bu mesajdan alıntı yap
gwmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gwmaster

Webmaster / Kocaeli

Grafik Tasarımcı - Cemil Bayram-Kocaeli - Kocaeli

Alt 05-03-2011 #4
Grafik Tasarımcı - Cemil Bayram-Kocaeli

Aranan Şehir: Kocaeli

Program/Seviye: Adobe Photoshop
Corel Draw
Adobe Illustrator
Adobe Indesign
Quarkxpress
Autocad
programları ileri derecede kullanabilen

İş deneyimi ve içeriği: matbaa deneyimli
halkla ilişkileri güçlü
ekip çalışmalarına uyumlu
liderlik ruhuna sahip

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Kocaeli ve çevresinde yukarıdaki sartları barındıran ve profesyonel çalışma şartlarına ve arkadaşlarına sahip acil iş arıyorum. iletişim için özel mesaj atılması rica olunur.

E-posta:

Telefon: 0539 208 14 47
Bu mesajdan alıntı yap
RD3S1GN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RD3S1GN

Sanat Yn. / Konya

Alt 26-04-2012 #5
/// uptade
Bu mesajdan alıntı yap