Grafiker Olarak Çalışabileceğim Ek İş Arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker Olarak Çalışabileceğim Ek İş Arıyorum ...

bora bekar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bora bekar(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar,

ben istanbul-güneşlide bir matbaa da grafiker olarak çalışıyorum. geçim sıkıntısı sebebi ile ek iş arıyorum. akşamları ve hafta sonları çalıyabileceğim bu koşul ile eleman arayan matbaa veya ajanslarda çalışabileceğim iş arıyorum.

avcılarda oturuyorum.

ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Grafiker Olarak Çalışabileceğim Ek İş Arıyorum veya Grafiker Olarak Çalışabileceğim Ek İş Arıyorumsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

bora bekar(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-11-2010 #3
İstanbul-Güneşlide bir matbaada grafiker olarak çalışıyorum.
Ancak geçim sıkıntısı nedeni ile ek iş arıyorum. Akşamları 18.30 dan sonra ve hafta sonları calısabılecek durumdayım. Çok ihtiyacım olduğu için acil ek iş arıyorum.

bora bekar
msn adresim **********

ilginiz için teşekkürler.

********** buradan calısmalarımı görebilirsiniz

freelance grafik calısması yaptırmak isterseniz, düşük fiyatlar ile talep eden kişinin bütçesini sarsmıyacak biçimde işlerinizi üstlenmek isterim

saygılarımla.
tesekkürler.

İlanım günceldir.

Hertürlü Grafik Tasarım işleriniz freelance oalrak gerçekleştirilir.
Dergi, Katalog, Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlikm Çalışmaları, Insert, Etiket Tasarımı, Donkart V.s.

tüm grafik çalışmalarınız en uygun ücret karşılığı yapılır. ********** msn adresim

ilanım günceldir.

tüm grafik çalımalarınız itina ile tasarlanıp sizlere sunulur pdf formatında baskıya hazır birşekilde aynı zamanda firma tanıtım siteleride yapılır msn **********

ilanım güceldir, grafik tasarım çalışmaları ve firma tanıtım siteleri (web) yapılır.

msnden ulaşabilirsiniz **********

bora bekar(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-12-2010 #4
ilan sonlandırılmıştır teşekkürler.