Grafiker olarak çalışacağım iş yeri arıyorum - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Grafiker olarak çalışacağım iş yeri arıyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Grafiker olarak çalışacağım iş yeri arıyorum Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Photoshop - İyi Indesign - İyi Illustrator - İyi Freehand - Orta ...

zeyneppek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zeyneppek

Grafiker / İstanbul

Alt 29-04-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker olarak çalışacağım iş yeri arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Photoshop - İyi
Indesign - İyi
Illustrator - İyi
Freehand - Orta

İş deneyimi ve içeriği: Nirvana Creative Design Ekim 2014 - Nisan 2015
Grafik Tasarımcı

Msb Ajans Eylül - Ekim 2014
Grafik Tasarımcı

Müka Matbaa 2013 - 2014
Yrdç Grafik Tasarımcı

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 0534 600 76 19
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-04-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafiker olarak çalışacağım iş yeri arıyorum - Türkiye GeneliGrafiker olarak çalışacağım iş yeri arıyorum - Türkiye GeneliGrafiker olarak çalışacağım iş yeri arıyorum - Türkiye GeneliGrafiker olarak çalışacağım iş yeri arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
simayca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

simayca

Baskıcı / İstanbul

Alt 30-04-2015 #3
Corel biliyor musunuz
Bu mesajdan alıntı yap
ClickCODA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ClickCODA

Hiç Biri / İstanbul

Grafiker Arıyorum

Alt 14-07-2015 #4
İşlettiğimiz ve hizmet verdiğimiz internet haber sitelerinin manşet kapaklarını hazırlayacak, photoshop a hakim grafiker arıyorum.

Ofisimiz ulaşım açısından oldukça rahat Mecidiyeköy meydanda Büyükdere caddesindedir. Çalışma saatlerimiz hafta içi ve Cumartesi günleri 09:00 – 18:00’dir.

Başvuru için 0212.2312530 numaralı ofis numarasını yada mail adresini kullanabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
boranreklam1994 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

boranreklam1994

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-07-2015 #5
Merhabalar;

Yerimiz Anadolu Yakası Maltepe Cevizli'dedir. Firmamızda kısaca açık hava reklam işleri, UV baskı işleri ve Lenticular Baskı (3D Baskı Tekniği) yapmaktayız. Firmamızın yaptığı işleri incelemek isterseniz Dijital Baskı | UV Baskı | İç Mekan Dış Mekan Dijital Baskı | Boran Reklam Maltepe İstanbul ve 3D ADWORKS | LENTICULAR BASKI TEKNOLOJİSİ İLE TANIŞIN! adreslerini ziyaret ederek daha detaylı görebilirsiniz. Firmamızı uygun görürseniz adresinize CV nizi gönderebilirsiniz. Bizler tarafından da uygun görülürseniz yüz yüze görüşmek konuşmak isteriz.
Bu mesajdan alıntı yap
Globalus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Globalus

Hiç Biri / İstanbul

Ilaniniz

Alt 08-08-2015 #6
Zeynep Hanim,
Ilaniniz ile ilgili sehir belirtmemissiniz. Istanbul Avrupa yakasi icin personel dusunuyoruz. Sehir bilgisi verebilirseniz memnun olurum..
Bu mesajdan alıntı yap
Globalus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Globalus

Hiç Biri / İstanbul

Ilaniniz

Alt 08-08-2015 #7
Zeynep Hanim,
Ilaniniz ile ilgili sehir belirtmemissiniz. Istanbul Avrupa yakasi icin personel dusunuyoruz. Sehir bilgisi verebilirseniz memnun olurum.
Bu mesajdan alıntı yap