Grafiker olarak çalışmak için iş arıyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - Grafiker olarak çalışmak için iş arıyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Grafiker Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Corel Draw (iyi) Fire Works (orta) Cas Mate (orta) Dreamweaver (orta) İş deneyimi ve içeriği: Yılmaz Matbaa (Grafiker) Tekçe ...

Kbrsmrtdg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kbrsmrtdg

Grafiker / İstanbul

Alt 01-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye:
  • Corel Draw (iyi)
  • Fire Works (orta)
  • Cas Mate (orta)
  • Dreamweaver (orta)

İş deneyimi ve içeriği:
  1. Yılmaz Matbaa (Grafiker)
  2. Tekçe Kaşe (Grafiker)
  3. Dost Tabela (Staj - (Grafiker))
  4. Artline Reklam (Staj - (Grafiker))
  5. Norm Reklam (Staj - (Grafiker))
  6. Özkal Plaket (Staj - (Grafiker))
  7. Rota Giyim (Satış Elemanı)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 0216 521 02 04
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Grafiker olarak çalışmak için iş arıyorum - İstanbulGrafiker olarak çalışmak için iş arıyorum - İstanbulGrafiker olarak çalışmak için iş arıyorum - İstanbulGrafiker olarak çalışmak için iş arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
cagdaskaramurat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cagdaskaramurat

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-11-2012 #3
Merhaba. Joy Dijital Baskı ve Reklam olarak Beylikdüzünde faaliyet göstermekte olan firmamiz icin, agirlikli olarak kartvizit, brosur, el ilani, billboard, bina ve arac giydirme, web tasarim alanlarinda tecrubeli bir Grafiker aramaktayiz. Calismalarinizi iceren bir maili tarafimiza ulastirmaniz durumda degerlendirme yapip sizinle irtibata gececegiz.

555 361 7277

Bu mesajdan alıntı yap
Ensim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ensim

Webmaster / İstanbul

Alt 05-11-2012 #4
Merhaba,
Üsküdar, Çengelköy de bulunan işyerimizde Web arayüz tasarımı konusunda çalışmak isterseniz CV'nizi ik @ paylas.com a gönderebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
fatihkull25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihkull25

Grafiker / Bursa

Alt 05-11-2012 #5
İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorsanız cv'nizi görmek isteriz.
Bu mesajdan alıntı yap