grafiker olarak çalışmak için iş arıyorum - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - grafiker olarak çalışmak için iş arıyorum - Türkiye Geneli ...

mg0028 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mg0028

Grafiker / Giresun

Alt 27-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

grafiker olarak çalışmak için iş arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Photoshop :iyi biliyorum
Illustrator :az biliyorum
CorelDRAW: iyi biliyorum

İş deneyimi ve içeriği: iş deneyimin vardır.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Yapış olduğum işleri sizlere istemeniz dahilinde görsel olrak sunabilirim...

İşle ilgili açıklama: türkiyenin her yeri olabilir,

E-posta:

Telefon: 0534 493 34 28
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları grafiker olarak çalışmak için iş arıyorum - Türkiye Geneli - grafiker olarak çalışmak için iş arıyorum - Türkiye Geneli ya da grafiker olarak çalışmak için iş arıyorum - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | grafiker olarak çalışmak için iş arıyorum - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
grafiker olarak çalışmak için iş arıyorum - Türkiye Geneli | grafiker olarak çalışmak için iş arıyorum - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
XPPRO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

XPPRO

Grafiker / İstanbul

Alt 13-06-2011 #3
Merhaba, işlerinizi adresine gönderebilir misiniz?
Bu mesajdan alıntı yap