Grafiker Olarak Çalışmak ?

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Grafiker Olarak Çalışmak ? ...

ynsemreer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ynsemreer

Öğrenci (Grafik) / Kırşehir

Alt 20-02-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İyi akşamlar ;

Sizlerin tecrübelerinden yararlanmak istiyorum , bir matbaa firmasında grafiker olarak çalışmak istiyorum fakat tedirginim yapabilirmiyim her gelen işi tasarlayabilirmiyim corel konusunda yeterlimiyim bunu aşmak içi ne yapabilirim. Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

5213 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

5213(37)

Hiç Biri / Çankırı

Alt 21-02-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Neler yapabildiğinizden, bilgi seviyenizden bahsetmemişsiniz.Bu şekilde yardımcı olunması zor.
Bu mesajdan alıntı yap
ynsemreer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ynsemreer

Öğrenci (Grafik) / Kırşehir

Alt 21-02-2014 #3
Corel Draw iyi derecede Photoshop O da iyi derecede yani en azından bu sektör için diğer sektörlerde lumion autocad tour.wie. cylone unity gibi program bilgim var iyi derecede
Bu mesajdan alıntı yap
sahin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sahin

Hiç Biri / Antalya

Alt 03-03-2014 #4
birkaç çalışmanızı yayınlayın ona göre bir yorum yapılabilir, malum görsel bir konu.
Bu mesajdan alıntı yap
Smyrnamed isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Smyrnamed(27)

Grafiker / İzmir

cevap

Alt 25-03-2014 #5
Bir el ilanını, bir inserti vb ne kadar zamanda yapıyorsunuz? Kalıplardan anlıyor musunuz? İnsanlarla iletişiminiz nasıl? Sabırlı mısınız?

Patron bir günde çıkardığınız işe bakar. İşin her bir aşamasını yapabilirliliğinize bakar. Müşteriler olmaz birşey isteyip, bir işi 15. defa bile değiştirir iken müşteriye olan tutumunuz ve bu durumda bile işinize olan adaptenize bakar.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 25-03-2014 #6
İyi akşamlar ;

Sizlerin tecrübelerinden yararlanmak istiyorum , bir matbaa firmasında grafiker olarak çalışmak istiyorum fakat tedirginim yapabilirmiyim her gelen işi tasarlayabilirmiyim corel konusunda yeterlimiyim bunu aşmak içi ne yapabilirim. Teşekkürler
Matbaada yapılan baskı işlerinin telafisi yoktur. Hata bulunursa tekrar basılır. Müşteri kıl olarak tabir ettiğimiz ve sizin yanlışınızdan dolayı matbaayı zan altında bırakacağından düzenli bir fırça yiyebilir ve yapılan maliyet sizin hesabınıza intikal edebilir.

Evde hobi olarak kendinizi geliştirin. Basit ama etkili işler yapmaya özen gösterin. Dersleri, teknikleri, kavramları, isimlendirmeleri öğrenin. Bir yerde çalışıyormuş gibi düzenli ve durmadan çalışın. Bu disiplin ile program hakimiyetinizi arttırın. Tecrübe kazanmak için iş yeri değil, yaptığınız işler ve çıkan sonuçları önemlidir.
Bu mesajdan alıntı yap