grafiker olarak freelance iş arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - grafiker olarak freelance iş arıyorum ...

gonzale_s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gonzale_s

Grafiker / Denizli

Alt 02-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

3ds max---- photoshop ---- freehand--- indesign --- konularında freelance olarak çalışabilcğim projerler beklemekteyim
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

gonzale_s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gonzale_s

Grafiker / Denizli

freelance 3d tasarım (3ds max -- after effects )

Alt 31-08-2010 #3
freelance olarak 3ds max çalışmaları görselleştirme fuar stand tasarımları --- sahne tasarımları --- iç mekan ve dış mekan tasarımları yapabilrim
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 09-11-2013 #4
Kullanıcının uzun bir tarihten bu yana aktif olmaması konu tarafımdan kapatılmıştır.
Eğer ilanın devamlılığı söz konusu ise konu sahibi yönetim ile irtibat kurabilir.

Konu tarafımdan kapatılmıştır.