Grafiker olarak full time çalışabileceğim bir yer arıyorum - İzmir

İş Arayan İlanları - Grafiker olarak full time çalışabileceğim bir yer arıyorum - İzmir ...

dorukgonenc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dorukgonenc

Grafiker / İstanbul

Alt 20-12-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker olarak full time çalışabileceğim bir yer arıyorum

Aranan Şehir: İzmir

Program/Seviye:
Adobe Photoshop - ÇOK İYİ
Adobe İllustrator - ÇOK İYİ

İş deneyimi ve içeriği: ACİL İZMİR'DE GRAFİKER OLARAK FULL TİME ÇALIŞABİLECEĞİM BİR YER ARIYORUM!!

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: ACİL İZMİR'DE GRAFİKER OLARAK FULL TİME ÇALIŞABİLECEĞİM BİR YER ARIYORUM!!

İşle ilgili açıklama: ACİL İZMİR'DE GRAFİKER OLARAK FULL TİME ÇALIŞABİLECEĞİM BİR YER ARIYORUM!!

E-posta:

Telefon: 0532 254 16 52
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-12-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafiker olarak full time çalışabileceğim bir yer arıyorum - İzmirGrafiker olarak full time çalışabileceğim bir yer arıyorum - İzmirGrafiker olarak full time çalışabileceğim bir yer arıyorum - İzmirGrafiker olarak full time çalışabileceğim bir yer arıyorum - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap