Grafiker olarak kendimi geliştimek istiyorum... - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker olarak kendimi geliştimek istiyorum... - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar İlan sonuçlanmıştır. erdipasha isimli üyeden Alıntı Grafiker olarak kendimi geliştimek istiyorum... Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Illustrator , photoshop programlarında eğitim almaktayım. Kendimi geliştirmek istiyorum. ...

erdipasha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdipasha(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-01-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan sonuçlanmıştır.
Grafiker olarak kendimi geliştimek istiyorum...

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Illustrator , photoshop programlarında eğitim almaktayım.
Kendimi geliştirmek istiyorum.

İş deneyimi ve içeriği: 6 yıl kadar bir şirkette autocad tabanlı Engview programında kutu , etiket ve ambalaj tasarımları yaparak çalıştım. Daha sonra kendimi grafiker olarak uzman hale getirmek istedim ve iş değiştirdim şu anda illustrator ve photoshop programlarını kullanarak kendimi geliştiriyorum.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Şu anda çalıştığım yerde kendimi istediğim gibi geliştiremediğimden dolayı iş değiştirmeye karar verdim. Grafiker olarak yetişebileceğim bir yerde çalışmak istiyorum.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-01-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafiker olarak kendimi geliştimek istiyorum... - İstanbulGrafiker olarak kendimi geliştimek istiyorum... - İstanbulGrafiker olarak kendimi geliştimek istiyorum... - İstanbulGrafiker olarak kendimi geliştimek istiyorum... - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

erdipasha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdipasha(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-06-2015 #3
İlan sonuçlanmıştır.