Grafiker olarak tam zamanlı iş arayışım var - İstanbul

İş Arayan İlanları - Grafiker olarak tam zamanlı iş arayışım var - İstanbul ...

selcukyalvacc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selcukyalvacc

Grafiker / İstanbul

Alt 13-07-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker olarak tam zamanlı iş arayışım var

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: .Mac ortamında

Illustrator (iyi)
InDesign (iyi)
Photoshop (iyi)
Freehand (iyi)

İş deneyimi ve içeriği: En son çalıştığım şirket Şekil Ofset. Mac ortamında çalışıyorum. İstenildiği taktirde referans numarası verilecektir.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: İstanbul'da yaşıyorum. Yeniliklere her zaman açığım. Kendimi sürekli geliştiren eğlenceli, pozitif bir yapım var. Son olarak Şekil Ofset baskı öncesinde 8 ay çalıştım. İstenildiği taktirde referans verilecektir. Saygılarımla

E-posta:

Telefon: 0532 627 73 74
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şuanda  online konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-07-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafiker olarak tam zamanlı iş arayışım var - İstanbulGrafiker olarak tam zamanlı iş arayışım var - İstanbulGrafiker olarak tam zamanlı iş arayışım var - İstanbulGrafiker olarak tam zamanlı iş arayışım var - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
selcukyalvacc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selcukyalvacc

Grafiker / İstanbul

Alt 15-08-2016 #3
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap