Grafiker olarak ya da türkiye geneli freelance - Uşak

İş Arayan İlanları - Grafiker olarak ya da türkiye geneli freelance - Uşak Sponsorlu Bağlantılar Grafiker olarak ya da türkiye geneli freelance Şehir: Uşak Aranan Şehir: Uşak Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: photoshop..çok iyi corel..çok iyi freehand..çok iyi illüstratör..iyi İş deneyimi ve içeriği: 2004 yılında ...

ruyacaglar64 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ruyacaglar64

Grafiker / Uşak

Alt 12-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker olarak ya da türkiye geneli freelance

Aranan Şehir: Uşak

Program/Seviye: photoshop..çok iyi
corel..çok iyi
freehand..çok iyi
illüstratör..iyi

İş deneyimi ve içeriği: 2004 yılında mezun oldum.
9 yıldır çalışıyorum.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 0553 241 14 81
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafiker olarak ya da türkiye geneli freelance - UşakGrafiker olarak ya da türkiye geneli freelance - UşakGrafiker olarak ya da türkiye geneli freelance - UşakGrafiker olarak ya da türkiye geneli freelance - Uşak

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap