Grafiker olmak için!

Grafik Sözlük - Grafiker olmak için! Sponsorlu Bağlantılar lise 4 öğrencisiyim grafiker bölümü olan üniversiteleri araştırıyorum yardımcı olur musunuz?...

Grafiker olmak için!
berkann isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berkann

Öğrenci (Grafik) / Zonguldak

Grafiker olmak için!

Alt 27-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

lise 4 öğrencisiyim grafiker bölümü olan üniversiteleri araştırıyorum yardımcı olur musunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mervesoysal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mervesoysal

Grafiker / Kayseri

Alt 04-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gerçekten farklı ve güzel bir meslek hayal gücünün ön plana çıkarmalısın güzel sanatlar bölümünde okuyabilirsin 195 taban puanını geçip 2 yıl hızlandırılmış özel kurslarda burslu olarak okuya bilirsin ben ist mimarsinan güzel sanatlar fakültesini öneririm gerçekten yükselmene yardımcı oluyorlar ortam çok güzel ögretmenler falan bide akdeniz ant üni var ora biraz yüksek hemde yetenek sınavı ile alıyolar çiziminde iyi olmalı kitap okuyup gündemi takip etmelisin 3 aylık staj veren ajanslarda çalışa bilirsin deneyyimde önemli çabukluk programı seri kullanmak işveren bunları arıyor kolay gelsin sana...
Bu mesajdan alıntı yap
berkann isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berkann

Öğrenci (Grafik) / Zonguldak

Alt 04-06-2012 #3
Öncellikle teşekkür ederim 4 senelik olan üniversiteler var mı öncelik hep 4 seneliklerde oluyo dediğiniz üniversiteleri araştıracam teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap